Pielęgniarstwo Śląski Uniwersytet Medyczny 2015/2016

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
veswanniek
Posty: 5
Rejestracja: 27 cze 2015, o 18:47

Re: Pielęgniarstwo Śląski Uniwersytet Medyczny 2015/2016

Post autor: veswanniek »

Ja właśnie obecnie na 3cim roku jestem, wcześniej się tu już udzielałem, chcecie jakieś szczegóły?
lania_93
Posty: 2
Rejestracja: 15 sty 2016, o 10:35

Re: Pielęgniarstwo Śląski Uniwersytet Medyczny 2015/2016

Post autor: lania_93 »

witam wszystkich,
Zamierzam studiować pielęgniarstwo na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Czy jest ktoś kto też się tam wybiera?
+ mam pytania dla studiujących bądź absolwentów. Czy od pierwszego roku można otrzymać zgodę na indywidualną organizację studiów? Czy ktoś z tego korzystał? Czy jest szansa na otrzymanie, jeżeli mam 3 letniego synka? Wiem, że plan rozkłada się mniej więcej tak: pon i wt - 8 do 20, środa do popołudnia, a czwartek i piątek same wykłady od 8-20. Czy jest szansa na opuszczanie wykładów ale zdawanie wszystkiego w terminie?
consa
Posty: 11
Rejestracja: 8 lut 2015, o 10:10

Re: Pielęgniarstwo Śląski Uniwersytet Medyczny 2015/2016

Post autor: consa »

Cześć! Właśnie kończę pierwszy rok pielęgniarstwa na śumie. Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie studiów, to chętnie służę pomocą! Mam też do sprzedania pełno materiałów, dzięki którym bez problemu zaliczy sie Iszy rok! Zapraszam na e maila.
conse
ziz
Posty: 1
Rejestracja: 19 cze 2016, o 12:11

Re: Pielęgniarstwo Śląski Uniwersytet Medyczny 2015/2016

Post autor: ziz »

sprzedam materiały ze studiów magisterskich na ŚUM!
zainteresowanych proszę o kontakt agata.szanska
nurse_
Posty: 126
Rejestracja: 21 lis 2014, o 19:04

Re: Pielęgniarstwo Śląski Uniwersytet Medyczny 2015/2016

Post autor: nurse_ »

Ja również posiadam mnóstwo materiałów po 1 roku, które chętnie odsprzedam Książki, notatki, wykłady, opracowania pod kolokwia, bazy pytań, testy, zdjęcia, książki w formie pdf, prezentacje oraz fartuch anatomiczny, mundurek (bluza+spodnie) TANIO! Oczywiście chętnie udzielę informacji na temat studiów i naszej uczelni
kontakt na mail : olivia94
lumosriver
Posty: 13
Rejestracja: 20 lip 2015, o 15:32

Re: Pielęgniarstwo Śląski Uniwersytet Medyczny 2015/2016

Post autor: lumosriver »

SPRZEDAM prawie 7gb plikow, dzieki ktorym bez problemu zdasz 1 rok pielegniarstwa
Znajdziesz tam wszystko co potrzebne do zaliczania wszystkich przedmiotow, posegregowane,
materialy z roku 2015/2016 + duzo materiałow z lat poprzednich!
zapraszam
veswanniek
Posty: 5
Rejestracja: 27 cze 2015, o 18:47

Re: Pielęgniarstwo Śląski Uniwersytet Medyczny 2015/2016

Post autor: veswanniek »

Ja jestem po pielegniarstwie SUM, jak chcecie moge za free na pen drive skopiowac materiały z pielęgniarstwa. Dodatkowo polecam mój blog, o moich dalszych losach pielęgniarza w Niemczech, pomoge również osobom które chciałyby tam rozpocząć swoją pracę. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości