pielęgniarstwo UJ

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
Roztropna
Posty: 5
Rejestracja: 8 lis 2014, o 18:37

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: Roztropna »

Hej pielęgniarki, nie wiecie może czy jest taki myk, żeby wskoczyć jeszcze na studia? Np bo zwolniło się miejsce bo ktoś zrezygnował.
A jeśli uznacie to pytanie za absurd i kpinę, to mam drugie, nie mniej zabawne:
Czy na samej podstawie matury warto startować?(wiem, dostają sie wszyscy) Czy jednak trzeba mieć wykute pewne rzeczy bo studia to kontynuacja ?
Klaudynkaaa
Posty: 5
Rejestracja: 17 lip 2014, o 21:01

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: Klaudynkaaa »

Mysle ,że teraz nie bardzo można się zapisać na studia , zrezygnowało sporo osób , ale mamy za chwilę kolokwia i nie wiem czy byś to nadrobiła w klika dni
ale zadzwon do sekretariatu i się spytaj
A co do tego czy dasz rade z podstawową matura to dasz
anka123
Posty: 71
Rejestracja: 11 lip 2012, o 18:40

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: anka123 »

Roztropna, na pewno nie musisz mieć wykutych rzeczy z lo, bo nauka anatomii na studiach a podstawowe informacje o człowieku z lo to 2 różne bajki, które nie mają ze sobą nic wspólnego. Także tym radzę się nie martwić
Roztropna
Posty: 5
Rejestracja: 8 lis 2014, o 18:37

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: Roztropna »

ehh łatwo tak napisać, ja już widzę oczyma wyobraźni jak robią sobie ze mnie tarczę strzelecką dla swoich zgryźliwych uwag te studenty to jak coś palnooo". Chyba już przeczekam ten napad pielegniarskich uczuć i spróbuję w przyszłym roku. A jak tam studia wgl? Ciężko, dużo, ciekawie?
Roztropna
Posty: 5
Rejestracja: 8 lis 2014, o 18:37

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: Roztropna »

i wiecie, pisząc podstawowa miałam na myśli tylko matma,polski,język
Awatar użytkownika
karolla15
Posty: 25
Rejestracja: 8 paź 2013, o 18:43

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: karolla15 »

hej, studiuje pielgniarstwo ale na innej uczelni, zaczelam dopiero, w pazdzierniku, ale chcialabym studiowac na uj, jest szansa sie przepisac? a jak nie teraz, to po pierwszym semestrze np? albo po pierwszym roku?
Roztropna
Posty: 5
Rejestracja: 8 lis 2014, o 18:37

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: Roztropna »

karolla15, gdzie studiujesz? I ciężko? I dlaczego chciałabyś na UJ ? :P ( nie żebym się nie domyślała - w końcu UJ to UJ)
madeinpoland
Posty: 23
Rejestracja: 27 cze 2014, o 06:23

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: madeinpoland »

karolla15 Część osób zrezygnowała,ale nie wiem czy teraz w trakcie można się przepisać, bo pisaliśmy juz kolokwia, chyba,że jest mozliwość nadrobienia jakoś tego Ale z tego co się orientuję to w przyszłym roku na pewno można sie przepisać
hahax3
Posty: 2
Rejestracja: 29 sty 2015, o 19:32

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: hahax3 »

Z tego co ja wiem to UJ niechętnie przyjmuje studentów z innych uczelni Ale zawsze warto próbować!
sofi123
Posty: 1
Rejestracja: 14 lut 2015, o 18:42

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: sofi123 »

hej jeżeli jest tu ktoś to mógłby mi powiedzieć czy po pierwszym roku są praktyki i ogólnie ile trwaja praktyki i wszystko na ich temat jeszcze w jakich szpitalach się je odrabia?
madeinpoland
Posty: 23
Rejestracja: 27 cze 2014, o 06:23

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: madeinpoland »

Tak, na I roku są praktyki. Zaczynają się w maju i są w szpitalu, żłobku, przychodni oraz w ramach promocji zdrowia i poz w szkole i innych placówkach Te w szpitalu trwają 2 tygodnie, w żłobku tydzień, a pozostałe są w określonych ilościach godzin np. przychodnia 16 godz (2 dni ) itp. Placówki są odgórnie przydzielone
Do tego dochodzą praktyki wakacyjne
dosia
Posty: 9
Rejestracja: 14 maja 2015, o 09:02

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: dosia »

Cześć! Czy jest tu ktos kto się wybiera w tym roku?

aguś1996
Posty: 7
Rejestracja: 20 maja 2015, o 15:36

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: aguś1996 »

ja bym bardzo chciala ale boje sie ze mi sie nie uda bo pisalam tylko odstawowa biologie, pewnie ok 70% i rozszerzoną chemię ale to pewnie będzie ok 45% niestetywiec pewnie sie nie uda. a Ty dosia jakie wyniki przewidujesz?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość