Pielęgniarstwo

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
Leo13
Posty: 3
Rejestracja: 16 lip 2014, o 20:53

Re: Pielęgniarstwo

Post autor: Leo13 »

lilia495 Dziękuję, faktycznie jest tam już komunikat
Awatar użytkownika
lewoprawolewo
Posty: 13
Rejestracja: 27 sie 2013, o 07:20

Re: Pielęgniarstwo

Post autor: lewoprawolewo »

Cześć dziewczyny,
Mam do Was bardzo wazne pytanie, kieruję je do studentek WUM i GUMEdu.
Studentek I roku. Kiedy odbywacie praktyki zawodowe w wakacje, w jakim miesiącu?. i najwazniejsze w jakich szpitalach?, możecie w każdym?, czy są szpitale w których konkretnie macie odbywać praktyki?.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Pielęgniarstwo

Post autor: Mårran »

Ja akurat z leka, a nie pielęgniarstwa, ale miałam praksy pielęgniarskie i tak ogólnie, niezależnie od kierunku polecic mogę mniejsze, niekliniczne miasto i sierpień. Wtedy nikogo na praktykach nie ma, wszystko robisz i się czegoś nauczysz
Pani Buka
karchola
Posty: 369
Rejestracja: 22 lut 2009, o 14:11

Re: Pielęgniarstwo

Post autor: karchola »

Mårran, a na pewno mogą wybrać? Um lub jeżeli chodzi o pielęgniarstwo to niestety praktyki mogą robić tylko na miejscu
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Pielęgniarstwo

Post autor: Mårran »

No jeśli muszą na uczelni, no to robia na uczelni. Sprawa prosta )
Pani Buka
olka934
Posty: 1
Rejestracja: 26 lis 2015, o 13:52

Re: Pielęgniarstwo

Post autor: olka934 »

Hej, może trochę odświeżę temat, ale chciałam zapytać czy któraś z Was robiła dodatkowe kursy po uzyskaniu dyplomu? Jestem na ostatniej prostej (kończę mgr) i zastanawiam się, czy nie przystąpić do dodatkowych kursów. Z tego, co zdążyłam się zorientować to tu [mod] (z resztą całkiem niedaleko mnie) mają takie kursy. Jakie według Was najlepiej robić? I czy w ogóle warto? A może któraś była w tej szkole? Proszę o pomoc!
Gamaia
Posty: 12
Rejestracja: 24 lut 2016, o 11:08

Re: Pielęgniarstwo

Post autor: Gamaia »

Hej Zdaję biologię w tym roku z zamiarem dostania się a pielęgniarstwo we Wrocławiu. Chętnie nawiążę kontakt z osobami z nieco starszym rocznikiem . Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości