Pierwsza forumowa matura próbna z biologii [R]

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
maturaprobna
Posty: 8
Rejestracja: 16 lip 2011, o 12:43

Pierwsza forumowa matura próbna z biologii [R]

Post autor: maturaprobna »

Witam,
Mam na uwadze przeprowadzenie forumowej próbnej matury z biologii na poziomie rozszerzonym (arkusz jest w trakcie opracowania).
Wszystkich chętnych, którzy chcieliby mieć dostęp do arkusza, proszę o ///////////////////////////////////// oraz przesłanie (po zrobieniu) swoich odpowiedzi (m.in. na ich podstawie będzie ułożony klucz odpowiedzi).
Pozdrawiam.

/Zapisy /////////////////////////////, wszelkie uwagi, propozycje, proszę kierować tutaj/
ногомас

Re: Pierwsza forumowa matura próbna z biologii [R]

Post autor: ногомас »

Bez sensu.

Taki klucz który sobie wymyślisz nie ma nic wspólnego z tym który jest w CKE. Pozostawianie maili na stronie skutkuje dostawaniem SPAMU.

Reasumując - amatorska próbna matura, która jedyne co może zrobić to wprowadzić wiele osób w błąd, nauczysz się czegoś z tej ekhm, matury, zapamiętasz wg tego, ekhm, klucza i na maturze napiszesz to samo - a okaże się błędne
maturaprobna
Posty: 8
Rejestracja: 16 lip 2011, o 12:43

Re: Pierwsza forumowa matura próbna z biologii [R]

Post autor: maturaprobna »

Wystarczy użytć [at] albo inne oznaczenie, tak się stosuje na większości stron (i jakoś spamu nie ma). Jeśli to problem to jest też PW.

Autorskie matury próbne są przeprowadzane przez wiele ludzi/stron/wydawnictw i też nie są one tymi z CKE, poza tym,klucz CKE, który jest publikowany dla twojej informacji jest PRZYKŁADOWYM, a nie ostatecznym, więc nawet nie masz pojęcia jak on w ogóle wygląda.
Poza tym chyba każdy jest w stanie ocenić co może być uznane, a co nie. Przecież tutaj nie chodzi o dostanie się na studia, ale trening, formę sprawdzenia się, może i nawet zabawę.
ногомас

Re: Pierwsza forumowa matura próbna z biologii [R]

Post autor: ногомас »

Ja tylko wyraziłem swoje zdanie.
poza tym,klucz CKE, który jest publikowany dla twojej informacji jest PRZYKŁADOWYM, a nie ostatecznym, więc nawet nie masz pojęcia jak on w ogóle wygląda.
Poza tym chyba każdy jest w stanie ocenić co może być uznane, a co nie.
a później się okazuje że różnica 20pkt porównując realne wyniki a oczekiwania

maturaprobna
Posty: 8
Rejestracja: 16 lip 2011, o 12:43

Re: Pierwsza forumowa matura próbna z biologii [R]

Post autor: maturaprobna »

Mam na myśli obiektywną samoocenę
Zatem twoje zdanie znam, wystarczy, thx.
tchorz
Posty: 1120
Rejestracja: 12 paź 2009, o 17:53

Re: Pierwsza forumowa matura próbna z biologii [R]

Post autor: tchorz »

Myślę,że pomysł jest wyśmienity, tylko termin trochę nieodpowiedni. Najwięcej zainteresowanych będzie marzec-maj.Pewnie są tu tacy którzy mają przerobioną cała biologię,ale pewnie większość przyszłorocznych maturzystów jeszcze nie.

No i arkusz powinien być dostępny na stronie. Odpowiedzi przesyłane na prv i potem klucz i dyskusja. Tylko obawiam się,że chętnych może być za dużo
Woockash
Posty: 260
Rejestracja: 9 paź 2009, o 18:10

Re: Pierwsza forumowa matura próbna z biologii [R]

Post autor: Woockash »

Na chemicalforum.eu byla przeprowadzana forumowa matura z chemii i dobrze wyszla, jestem za ta propozycja tyle ze jest czerwiec i np. ja jako drugoklasista dopiero co zaczalem genetyke.
tchorz
Posty: 1120
Rejestracja: 12 paź 2009, o 17:53

Re: Pierwsza forumowa matura próbna z biologii [R]

Post autor: tchorz »

No a ja kończę pierwszą, tyle że na olimpiadę muszę przelecieć program w całości, więc pewnie w styczniu będę gotowa
maturaprobna
Posty: 8
Rejestracja: 16 lip 2011, o 12:43

Re: Pierwsza forumowa matura próbna z biologii [R]

Post autor: maturaprobna »

Oczywiście mautra pojawiłaby się mniej więcej jak te z operonu, albo już w nowym 2013 roku (luty-marzec). Na razie to są wakacje
Awatar użytkownika
North
Posty: 193
Rejestracja: 3 paź 2009, o 10:16

Re: Pierwsza forumowa matura próbna z biologii [R]

Post autor: North »

A tak z ciekawości, czemu się za to zabrałeś?
maturaprobna
Posty: 8
Rejestracja: 16 lip 2011, o 12:43

Re: Pierwsza forumowa matura próbna z biologii [R]

Post autor: maturaprobna »

Jest to po części pokrewne z moim kierunkiem studiów, a poza tym całkiem interesująca sprawa coś takiego ułożyć.

Jeśli byliby chętni, którzy chcieliby mieć swój wkład to zapraszam na priv
Przemeqq
Posty: 811
Rejestracja: 30 wrz 2007, o 16:40

Re: Pierwsza forumowa matura próbna z biologii [R]

Post autor: Przemeqq »

na moje oko trochę głupi pomysł, bo takie internetowe sprawdzanie wiedzy jest mooocno naciągane )

Ale powodzenia w realizacji życzę. Może za kilka lat urośnie to do rangi ogólnopolskiej a ty zaczniesz na tym zarabiąć d
Awatar użytkownika
Flavia
Posty: 113
Rejestracja: 24 cze 2012, o 19:41

Re: Pierwsza forumowa matura próbna z biologii [R]

Post autor: Flavia »

No to potraktujmy to jako formę rozrywki. Nikt wam nie każe bezgranicznie opierać się na wynikach tej matury.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości