po mat-fizie na farmację ?

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
dfagdfagdfgadfgdf

Re: po mat-fizie na farmację ?

Post autor: dfagdfagdfgadfgdf »

magdula44 pisze:Widzę, że w końcu znalazłam temat jakiego szukałam. Mam podobną sytuacje. Jestem na mat-fiz, ale coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że nie chce robić nic związanego z tymi przedmiotami . Już od dłuższego czasu myślę o farmacji i zastanawiałam się czy mam jakieś szanse, żeby zdać maturę z biologii i chemii. Cieszę się, że jeszcze nic nie jest stracone i że nie tylko ja jestem w takiej sytuacji . Nie pozostaje nam nic innego tylko brać się do roboty). Pozdrawiam
oby się nam udało
mangofruit
Posty: 10
Rejestracja: 12 sie 2011, o 14:11

Re: po mat-fizie na farmację ?

Post autor: mangofruit »

Ja powiem od siebie, że u mnie na roku są osoby po mat-fizie i bardzo dobrze sobie radzą, nie mają żadnych problemów z matematyką albo biofizyką, z którymi reszta po biol-chemie się męczy I jeszcze wg mnie jak ktoś poszedł na kierunek z rozszerzoną matematyką i fizyką, to nie powinien mieć też problemów z rozszerzoną chemią, bo to też w końcu kierunek ścisły A biologię i tak każdy musi wykuć z książki, bo wszystko, co się robi na lekcjach jest wzięte z podręcznika Tak więc alibi94, , musisz po prostu robić bardzo dużo zadań z chemii, ja polecam Witowskiego i dobrego korepetytora, który wyjaśni niejasności, a do biologii ja się uczyłam z PWN-u do biologii rozszerzonej, ale niezbyt polecam Pozdrawiam
kazio1991
Posty: 20
Rejestracja: 6 lip 2011, o 11:57

Re: po mat-fizie na farmację ?

Post autor: kazio1991 »

Ja jestem osobiście po mat-fizie i dostałem się na farmację, co prawda za drugim razem, ale jednak. Wszystko jest do zrobienia, tylko trzeba wykazać ku temu chęci i być odpowiednio zmotywowanym. Dla mnie chemia była czystą przyjemnością, z biologią musiałem się trochę pomęczyć. Co do książek z biologii śmiało mogę polecić wydawnictwo Mac. Wszystko treściwie i na temat, po każdym dziale zadania typu maturalnego. Przed samą maturą tylko i wyłącznie testy, stare matury. Jeżeli macie jakieś pytania, albo chcielibyście kupić ode mnie testy z biologii, zapraszam. GG: 2134341 lub [at].pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość