Podręczniki: ANATOMIA?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
goodman
Posty: 1854
Rejestracja: 17 maja 2012, o 20:50

Re: Podręczniki: ANATOMIA?

Post autor: goodman »

IMHO z bochenka są fajne tylko streszczenia pod koniec rozdziału i też właściwie tylko tyle przeczytałem z tej książki, bo na więcej jego wywodów szkoda czasu (chyba, że ktoś jest pasjonatem anatomii). najlepiej mi sie uczyło przeglądając schematy w grayu i czytając nasze uczelniane skrypty. wystarczyło, żeby mieć jakieś podstawy i zdać, a więcej mi nie trzeba z tego nudnego jak flaki z olejem przedmiotu, bo i tak bym to prędzej czy później zapomniał.
Awatar użytkownika
Aksolotl
Posty: 1212
Rejestracja: 1 mar 2014, o 21:13

Re: Podręczniki: ANATOMIA?

Post autor: Aksolotl »

A mnie sie dobrze uczy schematem czytanie Bochenka i robienie notatekobczajanie w atlasieczytanie Grayaowtarzanie z notatek.
Dzisiaj bedzie mialo pierwsza szanse sie okazac, czy to dobry schemat.
(E tam, jak na razie anatomia nie jest nudna. Znaczy same konczyny troche, ale dochodzi do tego klinika, porazenia sobotniej nocy i testy Allena.)

randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Podręczniki: ANATOMIA?

Post autor: randomlogin »

Aksolotl pisze:czytanie Bochenka i robienie notatekobczajanie w atlasieczytanie Grayaowtarzanie z notatek.
Wow. Wow, ze masz nie tylko ochote i cierpliwosc, ale przede wszystkim czas na taki schemat.
Awatar użytkownika
Aksolotl
Posty: 1212
Rejestracja: 1 mar 2014, o 21:13

Re: Podręczniki: ANATOMIA?

Post autor: Aksolotl »

W okolicy stopy i reki przestaje miec cierpliwosc i czytam same streszczenia Bochenka :p tak samo z naczyniami, tez raczej streszczenia. No i w sumie tak na razie to mozna na wszystko poza anatomia uczyc sie dzien przed, wiec mam czas.
Edit: schemat niezly, bo konczyny na 5
Awatar użytkownika
sassa
Posty: 312
Rejestracja: 27 cze 2014, o 00:48

Re: Podręczniki: ANATOMIA?

Post autor: sassa »

wow wow wow, wszyscy tu tacy ambitni z tym Bochenkiem, że aż mi głupio bo na razie otworzyłam go tylko raz.
Awatar użytkownika
Smile_Forever
Posty: 1239
Rejestracja: 17 sty 2013, o 18:41

Re: Podręczniki: ANATOMIA?

Post autor: Smile_Forever »

olamaria, ja się uczyłam z samej Skawiny, Bochenka też otworzyłam raz na pierwszym roku.
Awatar użytkownika
Aksolotl
Posty: 1212
Rejestracja: 1 mar 2014, o 21:13

Re: Podręczniki: ANATOMIA?

Post autor: Aksolotl »

Ludzie uczacy sie tylko ze Skawiny tez daja rade. A mnie sie po prostu Bochenek podoba, a nie jakies dzikie ambicje, ale cii :p

Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Podręczniki: ANATOMIA?

Post autor: Mårran »

Ja się czasem poduczałam z Bochna, bo był po prostu lepiej napisany niż Pituchowa, która u nas obowiązywała. A czasem i ze Skawin.
Pani Buka
Awatar użytkownika
Meril
Posty: 65
Rejestracja: 20 maja 2014, o 22:04

Re: Podręczniki: ANATOMIA?

Post autor: Meril »

To ja zakuwam z Bochenka, bo Skawina mi jakoś nie odpowiada. Nie wiem czemu, ale nic mi nie zostawało z czytania tego. Ja lubie jak coś jest ładnie opisane, z ciekawostkami, zmiennościami itp (Tak, nie mam na to czasu, więc głównie przelatuje wzrokiem wyszukując ważnych rzeczy )
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Podręczniki: ANATOMIA?

Post autor: Mårran »

No Bochna trzeba wybiórczo czytać, ale jak się pominie obrazki, przypisy i mały druk, to większość już jest przydatna.
Pani Buka
Awatar użytkownika
Giardia Lamblia
Posty: 3156
Rejestracja: 26 cze 2012, o 20:19

Re: Podręczniki: ANATOMIA?

Post autor: Giardia Lamblia »

Pituchowa jest idealna jak już jako tako ogarniasz anatomię (np. do egzaminu).
Awatar użytkownika
Meril
Posty: 65
Rejestracja: 20 maja 2014, o 22:04

Re: Podręczniki: ANATOMIA?

Post autor: Meril »

Marran, to nie takie proste. czasem ważne rzeczy są małym drukiem
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Podręczniki: ANATOMIA?

Post autor: Mårran »

Ja zawsze omijałam mały druk
Pani Buka
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 42 gości