Podręczniki

Przygotowanie do matury z chemii, rozwiązywanie zadań, pomoc w zrozumieniu reakcji chemicznych, arkusze maturalne z chemii
szczuroskoczek
Posty: 104
Rejestracja: 20 lut 2013, o 14:48

Re: Podręczniki

Post autor: szczuroskoczek »

Czy znacie dobre książki do samodzielnego przygotowania się z chemii rozszerzonej? Mam na myśli zbiory zadań gdzie te zadania są rozwiązane i krok po kroku objaśnione. Mam repetytorium Wiesz,że umiesz WSiP z 2004r, i chodzi mi właśnie o coś takiego- zadania + objaśnienie. Oprócz Pazdro, która już została wspomniana
erthhjgfdsjhgdffgdhg

Re: Podręczniki

Post autor: erthhjgfdsjhgdffgdhg »

Ja mogę polecić Doświadczenia chemiczne w zadanich Operonu, co prawda jak wynika z tutułu pozycja ogranicza się do doświadczeń, ale jest ich naprawdę sporo, z każdego działu, każde dokładnie wytłumaczone. No i jeszcze Witek, ale o nim chyba nie musze mówić
erthhjgfdsjhgdffgdhg

Re: Podręczniki

Post autor: erthhjgfdsjhgdffgdhg »

Doświadczenia chemiczne w zadaniach Grażyna Bieniek - wydawnictwo OMEGA
Przepraszam ale od rana operony laktozowe mi w głowie
Awatar użytkownika
monroe
Posty: 41
Rejestracja: 6 sie 2013, o 11:08

Re: Podręczniki

Post autor: monroe »

czy kupując zbiór zadań Pazdro ten rozszerzony, brązowy zwracać uwagę na rok wydania, czy jest to obojętne? Myślałam na zakupie przez allegro, ale tam są takie starsze
erthhjgfdsjhgdffgdhg

Re: Podręczniki

Post autor: erthhjgfdsjhgdffgdhg »

monroe, zamiast brązowego polecam kupić niebieski, wygląda tak:
1.jpg
Ma rozwiązania do wszystkich zadań, bo te brązowe sa strasznie wybrakowane jeśli o to chodzi.
Awatar użytkownika
monroe
Posty: 41
Rejestracja: 6 sie 2013, o 11:08

Re: Podręczniki

Post autor: monroe »

Hyper, dzięki, pomyślę nad tym
erthhjgfdsjhgdffgdhg

Re: Podręczniki

Post autor: erthhjgfdsjhgdffgdhg »

Powtórka przed maturą CHEMIA Zadania Zakres rozszerzony
(2013) Wydawnictwo Pazdro
Zna ktoś ?
gamestar
Posty: 35
Rejestracja: 6 lip 2013, o 10:23

Re: Podręczniki

Post autor: gamestar »

A ja mam pytanie:

Kojarzycie taką książkę jak Biologia Villego - taka duża, przystępnie napisana księga, którą bardzo przyjemnie się czyta? To czy jest jakiś jej odpowiednik w chemii(coś podobnego)?
quahodron
Posty: 13
Rejestracja: 19 wrz 2013, o 16:26

Re: Podręczniki

Post autor: quahodron »

Wiecie może czy jest duża różnica pomiędzy starym wydaniem podręczników do chemii wydawnictwa m.rożak z 2003r. a z 2008r. (z nowej ery, ale ci sami autorzy). Czy błędy są poprawione ?
Awatar użytkownika
truuskaawka
Posty: 115
Rejestracja: 13 kwie 2013, o 11:52

Re: Podręczniki

Post autor: truuskaawka »

gamestar pisze:A ja mam pytanie:

Kojarzycie taką książkę jak Biologia Villego - taka duża, przystępnie napisana księga, którą bardzo przyjemnie się czyta? To czy jest jakiś jej odpowiednik w chemii(coś podobnego)?
Może Loretta?

Mam takie pytanie, czy Biologia Lewińskiego ma coś czego nie ma w Operonie?
soffy
Posty: 24
Rejestracja: 3 sty 2010, o 10:45

Re: Podręczniki

Post autor: soffy »

Nowy Operon do pięt nie dorasta staremu Lewińskiemu ) Najlepsze książki z biologii, zwłaszcza z zoologii
Awatar użytkownika
Anarionn
Posty: 326
Rejestracja: 27 mar 2013, o 10:14

Re: Podręczniki

Post autor: Anarionn »

Z zoologii wybitnie jest rozszerzony Lewiński, a w części 3 nie ma wszystkiego z fizjologii. Ale i tak są świetne.
mela12
Posty: 6
Rejestracja: 30 gru 2012, o 14:04

Re: Podręczniki

Post autor: mela12 »

Czy ma ktoś do sprzedania Repetytorium do Chemii wyd. PWN M.Krzeczkowskiej ? Bardzo mi na tym zależy.

Proszę o kontakt )
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości