Pokrzywa i jej właściwości lecznicze

Forum botaniczne poruszające problemy ze świata roślin i związanych z nimi zjawiskami, jednym słowem botanika
Kingu$ka
Posty: 356
Rejestracja: 22 lip 2007, o 12:11

Re: Pokrzywa i jej właściwości lecznicze

Post autor: Kingu$ka »

Ooo. ciekawe Smaczna jest?
Awatar użytkownika
Sunflower77
Posty: 349
Rejestracja: 10 cze 2007, o 17:59

Re: Pokrzywa i jej właściwości lecznicze

Post autor: Sunflower77 »

Co roku w Polsce jest konkurs na to, kto zje najszybciej ileś tam pokrzywy, z tym że oni jedzą taka prosto z ogródka, bez gotowania
Awatar użytkownika
ziabol
Posty: 319
Rejestracja: 22 wrz 2007, o 16:10

Re: Pokrzywa i jej właściwości lecznicze

Post autor: ziabol »

Co roku w Polsce jest konkurs na to, kto zje najszybciej ileś tam pokrzywy, z tym że oni jedzą taka prosto z ogródka, bez gotowania
?

Moje bliższe spotkania z pokrzywami zawsze były swędzące Co do wzmacniania włosów to rzeczywiście jest dobra, ale trza uważac żeby nie przesadzać.
krzysiek j
Posty: 419
Rejestracja: 24 sty 2008, o 19:23

Re: Pokrzywa i jej właściwości lecznicze

Post autor: krzysiek j »

arti pisze:I rewelacyjny nawóz ostatnio miałem okazie widzieć i jeść takie warzywa hodowane na takim oborniku z pokrzyw
Moja babcia robi taki co roku
michicho
Posty: 131
Rejestracja: 26 gru 2007, o 15:13

Re: Pokrzywa i jej właściwości lecznicze

Post autor: michicho »

Pokrzywy są dobre na chlebie. Moja prababcia (96lat) co jakiś czas spożywa je rozmiażdzone i rozsmarowane na chlebie. W takiej postaci nie parzą
Genesis
Posty: 38
Rejestracja: 18 gru 2007, o 20:46

Re: Pokrzywa i jej właściwości lecznicze

Post autor: Genesis »

Sunflower77 pisze:Co roku w Polsce jest konkurs na to, kto zje najszybciej ileś tam pokrzywy, z tym że oni jedzą taka prosto z ogródka, bez gotowania
jeżeli się zje taką surową to nie parzy w środku?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości