Położnictwo 2013/2014

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
skrzynka94
Posty: 98
Rejestracja: 30 lip 2012, o 11:42

Położnictwo 2013/2014

Post autor: skrzynka94 »

Cześć wszystkim.

Jestem mam nadzieję przyszłą studentką położnictwa. Zalogowałam się już do Katowic, Krakowa i Warszawy ale mam pewne problemy i bardzo proszę o pomoc.

Może najpierw podam swoje wyniki których mniej-więcej się spodziewam:

polski podstawa 50-60%
matma podstawa 72%
angielski pisemny 84%
polski ustny 90%
angielski ustny 90%
biologia rozszerzona 40-50 %
chemia rozszerzona 40-50 %

Tysiąc razy już liczyłam ile będę mieć punktów na te trzy różne uczelnie, za każdym razem wychodzi mi co innego, miesza mi się to już kompletnie. Czy myślicie że dostanę się do tych miast? Najbardziej zależy mi na Warszawie szczerze powiedziawszy. Czy jest tu ktoś kto bardziej ogarnia te wszystkie rekrutacje? Konta założyłam, dzisiaj robię przelewy z opłatami rekrutacyjnymi ale strasznie się boję że z tymi wynikami się nigdzie nie dostanę

I kolejny problem. Na WUM liczy się + 50 pkt za kurs pierwszej pomocy. Robiłam go trzy lata temu i nie wiem czy jest on jeszcze ważny. Oprócz tego mam jeszcze kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy tzw KPP i nie wiem czy jeśli ten podstawowy kurs pierwszej pomocy jest przeterminowany to czy za KPP który na pewno jest jeszcze ważny dostanę te + 50 pkt?

I kolejne pytanie, jeżeli już będzie mi się liczyć te dodatkowe 50 pkt to gdzie to zaznaczyć na stronie rekrutacyjnej bo szukam od dwóch dni i nie mogę znaleźć?

Kompletnie się już pogubiłam w tych rekrutacjach i bardzo proszę o pomoc i porządnego kopa w cztery litery bo to czy się dostanę spędza mi sen z powiek Z góry dziękuję za pomoc.
skrzynka94
Posty: 98
Rejestracja: 30 lip 2012, o 11:42

Re: Położnictwo 2013/2014

Post autor: skrzynka94 »

Dodam jeszcze na tym zaświadczeniu o kursie pierwszej pomocy jest napisane że jest to kurs elementarny więc nie wiem w końcu czy to się będzie liczyć czy nie, jak myślicie?
karolaina
Posty: 7
Rejestracja: 21 maja 2013, o 15:50

Re: Położnictwo 2013/2014

Post autor: karolaina »

No i jak Ci poszło? w rzeczywistości wyniki takie same czy lepsze? u mnie gorsze niż się spodziewałam, staram się na UJ z 52% z rozszerzonej biologii i 90% podstawa polski. Martwię się że nie wystarczy więc zarejestrowałam się też na ŚUM i uniwersytet rzeszowski. Generalnie średnie wyniki z rozszerzonej biologii są aż o 5% niższe w porównaniu z ubiegłym rokiem więc myślę że mamy szanse-zawsze jakieś grunt to obmyślić sobie plan awaryjny- jak mi coś nie wyjdzie to idę na płatne do dąbrowy górniczej !ale myśle że na rzeszów i katowice wystarczy, Tobie też na Katowice powinno starczyć, tak myślę choć w tym roku po raz pierwszy chyba polski biorą pod uwagę więc nie wiadomo jaki będzie próg.
Awatar użytkownika
mags_
Posty: 3
Rejestracja: 29 cze 2013, o 13:07

[Link] Położnictwo 2013/2014

Post autor: mags_ »

Znacie zeszłoroczny próg z Poznania? Mam w rekrutacji 50 punktów i obawiam się, że się nie dostanę.

Moderator: po-o-nictwo-2013-2014-vt50285.htm
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość