Położnictwo WUM 2013/2014

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
Awatar użytkownika
lamina
Posty: 174
Rejestracja: 26 lis 2013, o 09:32

Re: Położnictwo WUM 2013/2014

Post autor: lamina »

Dzięki.Od tego roku w regulaminie rekrutacji nie ma możliwości dodania sobie punktów za kurs pierwszej pomocy,stąd moje pytanie.Maturę już zdałam a teraz obstawiam po prostu próg

Czy ktoś przeliczał może polski rozszerzony bo podobno trzeba dać podstawowy,a w tych rubryczkach przy rekrutacji było do wyboru podstawa,rozszerzenie.
sosenka214
Posty: 17
Rejestracja: 23 sty 2010, o 22:29

Re: Położnictwo WUM 2013/2014

Post autor: sosenka214 »

Aaa, no to nie wiedziałam. No i dobrze, bo kurs nijak się ma do studniów poszukaj, jest specjalna tabela do przeliczania rozszerzenia na podstawę.
Awatar użytkownika
lamina
Posty: 174
Rejestracja: 26 lis 2013, o 09:32

Re: Położnictwo WUM 2013/2014

Post autor: lamina »

Dzięki A orientujesz się może jaki był próg w tym roku?I w ogóle jak się studiuje ?
sosenka214
Posty: 17
Rejestracja: 23 sty 2010, o 22:29

Re: Położnictwo WUM 2013/2014

Post autor: sosenka214 »

pierwszy próg to 286,6, drugi coś koło 276, kolejne też trochę spadały, ale nie mam pojęcia ile. Sudiuje się dobrze, ale to w dużej mierze zależy od grupy do której trafisz i od wykładowców, bo niektórzy mogą ci bardzo uprzykrzyć życie albo, co gorsza, kompletnie nic nie nauczyć. Ja trafiłam na naprawdę dobrych, szczególnie od przedmiotów stricte zawodowych, a to najważniejsze Fajnie też, jak grupa jest zgarana (przynajmniej w minimalnym stopniu), bo to wiele ułatwa i można wtedy działać, jeśli zachodzi taka potrzeba. Uczyć się trzeba. Jak się olewa, to potem trzeba zaliczać, odrabiać, a przy tylu godzinach zajęć jest to trudne, żeby nie powiedzieć, że niemożliwe
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość