Pomoc

Forum seksualne poruszające szerokie problemy płci i relacji między osobnikami tej samej lub przeciwnej płci, potrzebami oraz zaburzeniami
Awatar użytkownika
Listera
Posty: 44
Rejestracja: 4 paź 2008, o 15:30

Re: Pomoc

Post autor: Listera »

Nie, nie mogły .
Awatar użytkownika
ulala
Posty: 1673
Rejestracja: 17 gru 2006, o 18:29

Re: Pomoc

Post autor: ulala »

Pytankoo, taka moja skromna uwaga -oczywsicie dobrze, że szukasz pomocy, pytasz. ale może lepiej, dla wlasnego spokoju- zanim zacznie się pewne rzeczy robić- poduczyć się pod tym kątem i trochę dorosnąć. sam widzisz, że brak wiedzy sprawia, że masz naprawdę absurdalne pytania i teraz myślisz ciągle i gryziesz sie tym czy ona mogła/czy nie mogła.
Awatar użytkownika
tusiulka
Posty: 475
Rejestracja: 25 lip 2008, o 17:28

Re: Pomoc

Post autor: tusiulka »

Pytankoo pisze:Kurcze, a gdy myłem sam po tym ręce i dotykałem kranu, plynu itd a pozniej ona to mogly plemniki przejsc na jej rece
Plemniki poza ustrojem, umierają. Poza tym plemnik to nie mrówka, żeby sobie mógł spacerować po kranie, czy tam płynu i przejśc na rękę
Pytankoo
Posty: 20
Rejestracja: 7 cze 2010, o 18:43

Re: Pomoc

Post autor: Pytankoo »

Chyba faktycznie macie racje, za wczesnie Mam ostatnie pytanie. Czy gdyby wycierala sie w tamtych miejscach recznikiem w ktory ja wytarlem rece to byloby jakies zagrozenie ?
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: Pomoc

Post autor: Stalowy »

Dont panic, OMG O_O

Mówisz, że rozumiesz, że dziękujesz, że fajnie wyjaśniamy. A zaraz przeczysz samemu sobie zadając pytanie, na które praktycznie padła już odpowiedź - kolego. Wczytaj się w nasze wypowiedzi, przeanalizuj, wyciągnij wnioski - nie wierzę, że jako 14 latek tego nie potrafisz - a nie mówimy w Suahili.
Pytankoo
Posty: 20
Rejestracja: 7 cze 2010, o 18:43

Re: Pomoc

Post autor: Pytankoo »

Dobra, po prostu chcialem sie ostatni raz upewnić .
Awatar użytkownika
Prins
Posty: 122
Rejestracja: 21 sty 2010, o 16:50

Re: Pomoc

Post autor: Prins »

Nie ma co się śmiać ludziska, czyżbyście nie słyszeli o plemniku który przepłynął przez Atlantyk?
Ola_90
Posty: 256
Rejestracja: 15 sie 2009, o 20:43

Re: Pomoc

Post autor: Ola_90 »

Pytankoo pisze:Chyba faktycznie macie racje, za wczesnie Mam ostatnie pytanie. Czy gdyby wycierala sie w tamtych miejscach recznikiem w ktory ja wytarlem rece to byloby jakies zagrozenie ?
]]]]]]
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości