Pomocy!!! Dziwne larwy w pokoju dziecka!!!

Rozpoznawanie owadów na podstawie zdjęć i opisów. Nie wiesz co to za owad, zrób zdjęcia w dużym przybliżeniu i dodaj je na forum wraz z opisem. Nie pisz: co to za robak!
Natasza893
Posty: 4
Rejestracja: 29 wrz 2016, o 10:18

Pomocy!!! Dziwne larwy w pokoju dziecka!!!

Post autor: Natasza893 »

Witam mam problem bardzo prosze o pomoc mam dwoje dzieci kazde spi w osobnym pokoju syn od jakiegos czasu jest cały pogryziony wyglada to jak komar ale dziwne jest to ze nawed pod pampersem ma te ukaszenia swedza go ale w jego pokoju przeszukałam wszystko i nic nie znalazłam natomiast w pokoju corki w szufladzie znalazłam dziwne larwy jeszcze żywe! Pełzaja i sa obrzydliwe pomóżcie co to może byc one sa białawe kremowe takie a niektóre brązowate w prązki i maja takie brazowo czarne główki.
Załączniki
IMG_20160929_112615.jpg
Natasza893
Posty: 4
Rejestracja: 29 wrz 2016, o 10:18

Re: Pomocy!!! Dziwne larwy w pokoju dziecka!!!

Post autor: Natasza893 »

Dodam jeszcze tylko ze jakis czas temu corka przyniosła do domu żołedzie i bawiła sie nimi w pokoju żołedzie wyrzuciłam bo zapleśniały w woreczku może to cos z żołedzi?
AnnaWP
Posty: 3453
Rejestracja: 24 wrz 2010, o 12:58

Re: Pomocy!!! Dziwne larwy w pokoju dziecka!!!

Post autor: AnnaWP »

Tak, mogą to być szkodniki dębu, przykładowo taki: Curculio glandium, jego larwy żerują we wnętrzu żołędzi.
Nie, takie robalki w szufladzie niemal na pewno nie pokąsały dziecka.
Natasza893
Posty: 4
Rejestracja: 29 wrz 2016, o 10:18

Re: Pomocy!!! Dziwne larwy w pokoju dziecka!!!

Post autor: Natasza893 »

DZIECKO POKASANE SPI W INNYM POKOJU MA UKASZENIA PODOBNE DO KOMARA TYLKO ZE W JEDNYM MIEJSCU OBOK SIEBIE Z 10 UKASZEN MOZE MA KTOS POMYSŁ CO TO MOZE BYC
Rodravn
Posty: 58
Rejestracja: 17 cze 2016, o 21:58

Re: Pomocy!!! Dziwne larwy w pokoju dziecka!!!

Post autor: Rodravn »

Natasza893 pisze:DZIECKO POKASANE SPI W INNYM POKOJU MA UKASZENIA PODOBNE DO KOMARA TYLKO ZE W JEDNYM MIEJSCU OBOK SIEBIE Z 10 UKASZEN MOZE MA KTOS POMYSŁ CO TO MOZE BYC
Szukaj pająka. Gdy byłam mała trafiłam na pogotowie z takim podejrzanym ukąszeniami. Lekarz kazał szukać- i fakt, pająk piękności połowy dłoni w końcu się znalazł.

Natasza893
Posty: 4
Rejestracja: 29 wrz 2016, o 10:18

Re: Pomocy!!! Dziwne larwy w pokoju dziecka!!!

Post autor: Natasza893 »

Co myslcie o bombie na owady? w przypadku pajaków tez działają ? A te ukaszenia pojawiaja sie tak raz w tyg wcale nie codziennie czytałam o pluskwach domowych ale skad by sie u mnie takie dziadostwo wzięło przeszukałam kanape z kazdej strony i nic nie znalazłam mieszkamy w nowym domu od dwuch lat i tak jakos od wakacji sie zaczeło wciaz byłam przekonana o winie komara ale gdy te ukaszenia pojawily sie w pachwinach i nawet na narzadach intymnych u synka to mnie zastanowilo.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość