Pomocy!! Prosze! Jestem tępa!

Przepisy na proste doświadczenia z biologii. Pomoc w zrozumieniu podstaw biologii i zachodzących zjawisk biologicznych.
Martika
Posty: 2
Rejestracja: 14 kwie 2009, o 08:06

Pomocy!! Prosze! Jestem tępa!

Post autor: Martika »

Witam,

proszę Was o malutką pomoc. Mam zadane zrobienie doświadczenia na biologie. Do dyspozycji mam pojemniczek plastikowy, gazę, gumkę recepturkę. Mam na tym wychodować roślinkę, określić temat pracy badawczej i ogólnie hodować śliczną roślinkę przez półtora miesiąca. Dwa pytania: jaka to może być roślinka i jaki moge mieć temat pracy?

Bardzo proszę o pomoc, jestem tępa, mam wymyślić roślinke i temat na jutro i proszę na mnie nie krzyczeć, jeśli zadaję głupie pytania.

Pozdrawiam:)
Awatar użytkownika
kasia_m
Posty: 51
Rejestracja: 20 mar 2009, o 20:35

Re: Pomocy!! Prosze! Jestem tępa!

Post autor: kasia_m »

Do jakiej szkoły chodzisz - gimnazjum czy liceum?

Tutaj masz przykładowe doświadczenie na fasoli (jest ona dobrą rośliną do prowadzenia niezbyt ambitnych, krótkoterminowych badań, gdyż szybko rośnie i jest łatwa w hodowli polecam również rzeżuchę)
Martika
Posty: 2
Rejestracja: 14 kwie 2009, o 08:06

Re: Pomocy!! Prosze! Jestem tępa!

Post autor: Martika »

Chodzę do pierwszej klasy liceum. Właśnie chodzi o to, że chcę coś bardziej ambitnego, ale tak naprawdę nie wiem jaki mogłabym sobie problem badawczy zadać.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości