[STUDIA vs DOM] Pomocy :(

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Loa_Loa
Posty: 364
Rejestracja: 22 lip 2015, o 22:03

Re: [STUDIA vs DOM] Pomocy :(

Post autor: Loa_Loa »

No to chociaż tyle dobrego, że zniesiono tę odpłatnosć (niby jak na dzień dzisiejszy).
O niestacjonarnych nie ma mowy, bo rok takich kosztuje nawet 35 tysiaków!
Rzucić mogę, ale jak mówię, JEŚLI uda mi sie poprawić, TO WTEDY DOPIERO pomyślę o przenoszeniu, a jak nie poprawię to się nie przenoszę.
Nojestem
Posty: 124
Rejestracja: 9 maja 2015, o 22:28

Re: [STUDIA vs DOM] Pomocy :(

Post autor: Nojestem »

Rok temu w Szczecinie, brali ludzi z niestacjo na stacjonarne(lekarski) , bo wiele osób nie zgłaszało się ostatecznie na studia. I np. próg w UMP wyniósł 161, Katowice 143 . Uczelniom bardziej opłaca się brać takich studentów , bo dostają lepszy hajs za to. To się dzieję co roku , dlatego ludzie kombinują tu niemiłosiernie. Jak dla mnie śmiechu warte.
Loa_Loa
Posty: 364
Rejestracja: 22 lip 2015, o 22:03

Re: [STUDIA vs DOM] Pomocy :(

Post autor: Loa_Loa »

A z czego może wynikać tak duża różnica między tymi dwoma uczelniami? No miasta na pewno, ale czy poziomem róznią się one dużo? Katowice i Poznań
Basia89
Posty: 12
Rejestracja: 22 gru 2016, o 14:30

Re: [STUDIA vs DOM] Pomocy :(

Post autor: Basia89 »

Dobrym rozwiązaniem jest nauka w szkole policealnej. Z mojej strony mogę polecić SUKCES EDUKACJĘ. Uczę się tam od jakiegoś czasu i muszę powiedzieć, że mają naprawdę dobry poziom. Wszystko mam za darmo a nauczyciele dobrze prowadzą zajęcia. Polecam!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości