poniedziałkowa matura (biologia)

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
Micro
Posty: 16
Rejestracja: 13 cze 2008, o 11:50

Re: poniedziałkowa matura (biologia)

Post autor: Micro »

Dib00 pisze:
Kaamil pisze:nie łudziiłbym się jakimiś niżami.
Ja podobnie. W tamtym roku progi drastycznie wzrosły, a maturzystów było. mniej! W dodatku uczniowie bali się wybierać poziom rozszerzony.
Masz może linka do danych z 2006 roku ile zdawało?

Również należy zwrócić uwage na to że koło zamachowe matur nabierało takiej prędkości bo nowa matura dopiero wchodziła w życie

Pozatym najgorsze jest to że młodzież idąca na lekrski kierunek jest strasznie nawiedzonatakie progi wrr.sami sobie zgotowali ten los : )
Ostatnio zmieniony 18 cze 2008, o 18:05 przez Micro, łącznie zmieniany 1 raz.
konturek

Re: poniedziałkowa matura (biologia)

Post autor: konturek »

Skoro tak szablonowo traktują te odpowiedzi, to podziwiam tę osobę z 95% wynikiem. To się nazywa szczęście, tak dużo odpowiedzi napisać zgodnie z kluczem.
scarlett89
Posty: 519
Rejestracja: 1 sie 2007, o 00:42

Re: poniedziałkowa matura (biologia)

Post autor: scarlett89 »

Coz. widze ze moja biologia to najwyzej 60% heh. chyba skladam do Olsztyna i kontynuuje kariere sportowca

[ Dodano: Sro Cze 18, 2008 20:41 ]
tzn do Olsztyna NIE na medi, a na inny kierunek - z taka biola to nie ma szans lol
Micro
Posty: 16
Rejestracja: 13 cze 2008, o 11:50

Re: poniedziałkowa matura (biologia)

Post autor: Micro »

jeszcze troche ludzi się wykruszy przed rekrutacja i progi spadną
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: poniedziałkowa matura (biologia)

Post autor: Korczaszko »

scarlett89, a na co?
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: poniedziałkowa matura (biologia)

Post autor: Medycyna Lwów »

wszystko przez to ze z biologii robiony jest przedmiot ścisły - może nie do końca to dobrze, ale też nie do końca żle, bo fakt faktem trzeba odpowiadać super ścisłe. odp. ze enzym zmniejsza energię aktywacji - pozostawia pytanie czego?. Jednak mimo wszystko jak pamiętam rok temu po mojej klasie, to akurat osoby mające 4 i 5 z biologii to na wynikach z matury nie były zawiedzione mimo tego kontrowersyjnego klucza, wiec się niepotrzebnie nie stresujcie.
zielony666 pisze:Skoro tak szablonowo traktują te odpowiedzi, to podziwiam tę osobę z 95% wynikiem. To się nazywa szczęście, tak dużo odpowiedzi napisać zgodnie z kluczem.
tu się zgodzę, 100 proc. mieć bez olimpiady to już jest kompletnie niemożliwe, choć z innych przedmiotów już jak najbardziej. No cóż taki już ma urok ten przedmiot i tyle .
scarlett89
Posty: 519
Rejestracja: 1 sie 2007, o 00:42

Re: poniedziałkowa matura (biologia)

Post autor: scarlett89 »

Korczaszko pisze:scarlett89, a na co?
nie martw sie - nie na wete szczerze to nie wiem, sobie wybiorę coś
Kaamil pisze:Jednak mimo wszystko jak pamiętam rok temu po mojej klasie, to akurat osoby mające 4 i 5 z biologii to na wynikach z matury nie były zawiedzione mimo tego kontrowersyjnego klucza, wiec się niepotrzebnie nie stresujcie.
Brzmi pocieszająco.

[ Dodano: Sro Cze 18, 2008 21:42 ]
Micro pisze:jeszcze troche ludzi się wykruszy przed rekrutacja i progi spadną
U mnie niemozliwe zebym siewykruszyla", bo wszystko pooplacane i powysylane:P niestety
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: poniedziałkowa matura (biologia)

Post autor: Korczaszko »

scarlett89 pisze:Korczaszko napisał/a:
scarlett89, a na co?

nie martw sie - nie na wete szczerze to nie wiem, sobie wybiorę coś
nie martwie sie pytam z ciekawosci ja zaczynam watpic w moja wete widze zootechnike a kij bedzie co bedzie. jeszcze ile 12 dni?
scarlett89
Posty: 519
Rejestracja: 1 sie 2007, o 00:42

Re: poniedziałkowa matura (biologia)

Post autor: scarlett89 »

Ja zaczynam dziekowac Bogu ze mam alternatywe w sporcie heh. Przynajmniej jak cos nie wyjdzie, to sie treningami dalej zajme
Jeszcze 12dni, wytrzymajmy
gosiaczek;)
Posty: 456
Rejestracja: 21 maja 2008, o 08:54

Re: poniedziałkowa matura (biologia)

Post autor: gosiaczek;) »

Wcześniej powinny być na necie

nie prowokuj do offtopa!- B
Ostatnio zmieniony 19 cze 2008, o 18:20 przez gosiaczek;), łącznie zmieniany 1 raz.
Dib00
Posty: 339
Rejestracja: 13 lip 2007, o 14:40

Re: poniedziałkowa matura (biologia)

Post autor: Dib00 »

Micro pisze:Masz może linka do danych z 2006 roku ile zdawało?
Przykro mi, ale nie mogę cholerstwa znaleźć. Nie widziałam nigdzie takiego zestawienia jak z 2007 i 2008 roku, gdzieś natknęłam się nasuche dane.
Awatar użytkownika
Gekon
Posty: 563
Rejestracja: 27 maja 2008, o 15:18

Re: poniedziałkowa matura (biologia)

Post autor: Gekon »

Mam pewne info. (wprawdzie nie 100-procentowe) -ale jest. Mianowicie,ze ogolnie w Polsce matura z biologii poszla slabo(bardzo nawet). Jest to informacja od nauczyciela (egzaminatora) ktora sie dowiedzialem- nie bezposrednio.
Tak ,ze Ci ktorzy maja wysokie wyniki z bioli z tamtego roku napewno sie dostana.

Trzymajcie kciuki :*
Micro
Posty: 16
Rejestracja: 13 cze 2008, o 11:50

Re: poniedziałkowa matura (biologia)

Post autor: Micro »

wypadało by trzymac kciuki ale za konkurencje nie wypada
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość