poniedziałkowa matura (biologia)

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
Awatar użytkownika
pingus18
Posty: 249
Rejestracja: 5 sie 2007, o 15:28

Re: poniedziałkowa matura (biologia)

Post autor: pingus18 »

Gekon ty już ludzi nie wprowadzaj w obłęd! Słabo, słabo i słabo tylko! Zobaczymy, co będzie za 4 dni! Dowiemy się jak jest w rzeczywistości!
Karolina*
Posty: 149
Rejestracja: 14 lut 2008, o 09:13

Re: poniedziałkowa matura (biologia)

Post autor: Karolina* »

Gekon życzę Ci żebyś się dostał i trzymam kciuki, ale mam też nadzieję, że mimo wszystko osoby z ubiegłorocznymi wynikami z biologii nie zajmą wszystkich miejsc na leku, czy stomie, ale elegancko się z resztą osób podzielą. Pozdrawiam wszystkich niecierpliwie oczekujących na 30 czerwca:)
scarlett89
Posty: 519
Rejestracja: 1 sie 2007, o 00:42

Re: poniedziałkowa matura (biologia)

Post autor: scarlett89 »

Karolina* pisze:Gekon życzę Ci żebyś się dostał i trzymam kciuki, ale mam też nadzieję, że mimo wszystko osoby z ubiegłorocznymi wynikami z biologii nie zajmą wszystkich miejsc na leku, czy stomie, ale elegancko się z resztą osób podzielą.
Ludzie nie robcie paniki z tymi poprawiającymi z zeszlego roku. Podzielam tu opinie Karoliny - watpie, czy bedzie ich tak duzo, jak piszecie. W mojej szkole z samego angielskiego - miało poprawiać około 20 osob - przyszl moze z 5. Z innymi przedmiotami podobnie.
PS. 4 dni
Dib00
Posty: 339
Rejestracja: 13 lip 2007, o 14:40

Re: poniedziałkowa matura (biologia)

Post autor: Dib00 »

Nie ma co się przejmować poprawiającymi. Większość z nich zostaje na swoim kierunku. Sporo nie pojawiło się na poprawce (u mnie na biologii było 7/15), a jeśli nawet ponownie przystąpiło do matury, to zwykle uczyło się bardzo mało. Ja np. niewiele czasu mogłam poświęcić na naukę i z tego powodu kilka punktów mi uciekło.
Awatar użytkownika
Claudia
Posty: 488
Rejestracja: 30 lip 2007, o 19:22

Re: poniedziałkowa matura (biologia)

Post autor: Claudia »

Wy mnie nie straszcie o_O Biologia to mój obowiązkowy przedmiot.jakoś nie uśmiecha mi się nie zdać matury Może nauczyciel Gekona trafił na takie prace co źle poszły.a w innej grupie wszystkie zdane
Micro
Posty: 16
Rejestracja: 13 cze 2008, o 11:50

Re: poniedziałkowa matura (biologia)

Post autor: Micro »

Ale to chyba dobrze jeśli matury poszły źle no a może przynajmniej neutralnie:P.skoro poszły ogólnie źle to jedyna różnica będzie taka że spadną progi w tym roku(a może akurat ktoś z nas napisze biole dobrze to w dodatku będzie miał zapas)chyba że z chemii nadrobią ludzie

Co do maturzystów z tamtego rokuno właśnie chyba aż tylu ich niema.

Dzięki takim informacjom jak gekon tu nam przedstawiłzawsze to może lżej nam sie na sercu zrobi jak ujżymy na świadectwie wynik nieco gorszy jak sie spodziewaliśmy.

Niewiem jak wy ale ja sie ciesze że jeszcze niema wyników .to jeszcze całe 4 dni życia wakacjammi i nadzieją.
Awatar użytkownika
Gekon
Posty: 563
Rejestracja: 27 maja 2008, o 15:18

Re: poniedziałkowa matura (biologia)

Post autor: Gekon »

Tak jak napisalem to nie 100%, tak , ze nie siejmy. Chcialem sie Tylko podzielic tym ze wszystkimi.


Ps. A moze wsrod nas jest ktos kto ma 90% ?
Ostatnio zmieniony 26 cze 2008, o 17:14 przez Gekon, łącznie zmieniany 1 raz.
konturek

Re: poniedziałkowa matura (biologia)

Post autor: konturek »

Wiesz, dla niektórych to jeszcze 4 dni nieustających nerwów i bezsennych nocy. Chociaż po ogłoszeniu wyników będzie znowu to samo aż do ogłoszenia list przyjętych na studia.
Awatar użytkownika
Claudia
Posty: 488
Rejestracja: 30 lip 2007, o 19:22

Re: poniedziałkowa matura (biologia)

Post autor: Claudia »

Micro pisze:Ale to chyba dobrze jeśli matury poszły źle
No wiesz Micro to, że progi spadną to druga sprawa a skoro matura źle poszła to może dużo osób nie zdać.przywróćmy amnestie
Awatar użytkownika
Gekon
Posty: 563
Rejestracja: 27 maja 2008, o 15:18

Re: poniedziałkowa matura (biologia)

Post autor: Gekon »

To wszystko niestety bedzie sie za nami ciągnęło aż przez cały lipiec, a moze nawet i dłużej
Karolina*
Posty: 149
Rejestracja: 14 lut 2008, o 09:13

Re: poniedziałkowa matura (biologia)

Post autor: Karolina* »

Wydaje mi się, że progi ustalają głównie tegoroczni maturzyści, a jeśli rzeczywiście biologia jest oceniania słabiej, to ogólnie nie będzie samych super wyników, przecież nikt nie powiedział, że progi mają być takie jak w tamtym roku, wiem, że wszyscy się tym sugerują, ja również, bo zawsze próbuje się znaleźć jakiś punkt odniesienia, ale np. wg danych z UM Lublin progi na farmację wynosiły kolejno: w roku 2005 -150 pkt., 2006 - 140 pkt., 2007 - 157 pkt. A warte podkreślenia jest to, że ogólnie w 2006 roku matura z biologii w całej Polsce wypadło słabo. Jeszcze kilka dni i wszystko będzie jasne, nie ma co się niepotrzebnie nakręcać. Czekajmy spokojnie do 30 czerwca
Micro
Posty: 16
Rejestracja: 13 cze 2008, o 11:50

Re: poniedziałkowa matura (biologia)

Post autor: Micro »

Karolina* pisze:nie ma co się niepotrzebnie nakręcać.
i tak niemam co robić
Claudia pisze:
Micro pisze:Ale to chyba dobrze jeśli matury poszły źle
No wiesz Micro to, że progi spadną to druga sprawa a skoro matura źle poszła to może dużo osób nie zdać.przywróćmy amnestie
tzn. chodziło mi oczywiście o biologie a nie ogólnie a pozatym biologie zdać niejest trudno, trudno tylko uzyskać taki wynik by się z nią gdzieś dostać.z resztą niewiem o co ci chodziło
Awatar użytkownika
Claudia
Posty: 488
Rejestracja: 30 lip 2007, o 19:22

Re: poniedziałkowa matura (biologia)

Post autor: Claudia »

Micro pisze:i tak niemam co robić
Normalnie powaliłeś mnie tym tekstem.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości