poniedziałkowa matura (biologia)

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: poniedziałkowa matura (biologia)

Post autor: Korczaszko »

Claudia jest tegoroczna
batha nie przesadzajmy 20% Oo jesli tyle będę mieć to się nie przyznam
Awatar użytkownika
zielenica
Posty: 502
Rejestracja: 5 sty 2008, o 19:13

Re: poniedziałkowa matura (biologia)

Post autor: zielenica »

Korczaszko pisze:batha nie przesadzajmy 20% Oo jesli tyle będę mieć to się nie przyznam
mojej własnej Matce się śniło, że tyle miałam z biol O_o (chociaż faktem jest, że ona wszystko przeżywa ~6 razy bardziej niż ja )
bardziej niż wynikami martwię się rejestracją na studia i innymi pierdołami - jakieś dokumenty, wpłaty. ja dziś pracę zaczęłam, a moja rodzina jak im dam coś do załatwienia, to popieXrzy, ja ich znam ^^
scarlett89
Posty: 519
Rejestracja: 1 sie 2007, o 00:42

Re: poniedziałkowa matura (biologia)

Post autor: scarlett89 »

zielenica pisze:bardziej niż wynikami martwię się rejestracją na studia i innymi pierdołami - jakieś dokumenty, wpłaty. ja dziś pracę zaczęłam, a moja rodzina jak im dam coś do załatwienia, to popieXrzy, ja ich znam ^^
_
Ja tez sama wszystko zalatwiam chociaż pracuję - bo szczerze mówiąc boję się, ze inni mi by schrzanili sprawe o.0 A więc Zielenica - nie martw sie, dasz sobie rade
Korczaszko - wypaśny avatar, tez sobie wyszukam z Sailor Moon
Awatar użytkownika
Astacus
Posty: 866
Rejestracja: 12 sty 2007, o 13:53

Re: poniedziałkowa matura (biologia)

Post autor: Astacus »

Mi sie wyniki przyśniły i sie w śnie z nich ucieszyłem zobaczymy jak będzie na prawde

O, Korczaszko zamieniła sie, w wojowniczke księżyca niedgyś jedna z moich ulubionych bajek.
Awatar użytkownika
pingus18
Posty: 249
Rejestracja: 5 sie 2007, o 15:28

Re: poniedziałkowa matura (biologia)

Post autor: pingus18 »

A wiecie, że mi też się śniła matura dziś! Ale jakiś taki epizod i nie wiem jak się zakończył! Wyniki mi się nie przyśniły! haa
Dib00
Posty: 339
Rejestracja: 13 lip 2007, o 14:40

Re: poniedziałkowa matura (biologia)

Post autor: Dib00 »

Mi też się śniły wyniki matury. Niestety swoich nie zobaczyłam Za to jakieś dziewczyny obok mnie strasznie się cieszyły. Jedna miała 168 pkt. Oj, chciałabym mieć tyle!
Karolina*
Posty: 149
Rejestracja: 14 lut 2008, o 09:13

Re: poniedziałkowa matura (biologia)

Post autor: Karolina* »

Dib00 pisze:Mi też się śniły wyniki matury. Niestety swoich nie zobaczyłam Za to jakieś dziewczyny obok mnie strasznie się cieszyły. Jedna miała 168 pkt. Oj, chciałabym mieć tyle!
Kto by nie chciał mieć takiego wyniku.?ja na razie mniej więcej na tyle liczę, ale boję się, że rzeczywistość może to brutalnie zweryfikować.oby jednak nie. Trzymajcie się dzielnie!

kończcie już o tych snach - Batha
Ostatnio zmieniony 27 cze 2008, o 17:26 przez Karolina*, łącznie zmieniany 1 raz.
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: poniedziałkowa matura (biologia)

Post autor: Korczaszko »

ja tam bym chciała mieć 200/200

B. sorki
Micro
Posty: 16
Rejestracja: 13 cze 2008, o 11:50

Re: poniedziałkowa matura (biologia)

Post autor: Micro »

A ja bym chciała żeby wszyscy mieli 120 max
Dib00
Posty: 339
Rejestracja: 13 lip 2007, o 14:40

Re: poniedziałkowa matura (biologia)

Post autor: Dib00 »

Oj, 200 to na pewno nie będę miała Biologii chyba nie poprawiłam, więc muszę się cieszyć moimi 78 punktami. Oby było powyżej 80 z chemii!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości