Poprawa matury! Cel - stomatologia/lekarski

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
miśkaaa
Posty: 22
Rejestracja: 10 lip 2016, o 12:09

Re: Poprawa matury! Cel - stomatologia/lekarski

Post autor: miśkaaa »

Gratulację black-cat I dzięki za porady, każda jest teraz wartościowa i dodaje troszkę motywacji
adik1998
Posty: 16
Rejestracja: 29 cze 2016, o 17:00

Re: Poprawa matury! Cel - stomatologia/lekarski

Post autor: adik1998 »

Moja siostra miała sytuację (dwa lata temu) że nie zdała za pierwszym razem i musiała poprawiać. Początkowo zapisała się na studia na biotechnologię ale po 3 miesiącach zrezygnowała żeby się całkowicie poświęcić nauce do matury. Materiał powtarzała i uczyła się z podręczników Nowej Ery Biologia na czasie jest tam wszystko co potrzebne + repetytorium Gutowskiej. Ze zbiorów przerabiała Witowskiego i Bukałę i wszystkie arkusze po dwa razy + korki u egzaminatora żeby nauczyć się pisać pod klucz. Nauka po minimum 6 godzin dziennie i się dostała z pierwszej listy.
Teraz w tym roku mnie czeka matura i znając jej doświadczenia stawiam głównie na rozwiązywanie zadań. Mam zamiar przerobić do maksymalnie grudnia zbiór zadań z Biomedica 2017 1-2- lepszy od Witowskiego bo zadania autorskie nie są z kosmosu tylko pod nową maturę, dodatkowo jest jeszcze repetytorium i próbne arkusze, zadania z matur są tak jak w Witowskim. Jak go przerobie wówczas mam zamiar robić po kilka arkuszy dziennie + zadania z Bukały. Jak mi się skończą to mam zamiar kupić zbiór z nowej ery tuż przed maturą no i oczywiście od Września korki u egzaminatora Najważniejsze to samozaparcie i mocne trzymanie się wyznaczonych celów
Mam nadzieję że 2017 będzie dla nas szczęśliwym rokiem i spotkamy się na leku
Awatar użytkownika
OliwkaSara
Posty: 24
Rejestracja: 10 cze 2015, o 13:53

Re: Poprawa matury! Cel - stomatologia/lekarski

Post autor: OliwkaSara »

miśk zdaje mi się, że musisz. Inaczej chyba nie obejmuje Cię ubezpieczenie zdrowotne. Chyba, że masz jakieś prywatne, ale nie wiem.
gabi3932
Posty: 4
Rejestracja: 29 cze 2016, o 15:46

Re: Poprawa matury! Cel - stomatologia/lekarski

Post autor: gabi3932 »

adik1998, Też mam zamiar przerobić zbiór Biomedica 1-2 najpóźniej do Listopada Zaczęłam od zeszłego tygodnia ale na wakacjach to tak średnio idzie Potem arkusze, zadania od korepetytora + jeszcze jakieś zbiory kupie i mam nadzieję że się uda. Jeszcze mam zamiar spisać konkretny plan co kiedy się uczyć i trzymać się go choćby nie wiem co Od Września ostra nauka i powinno być git
miśkaaa
Posty: 22
Rejestracja: 10 lip 2016, o 12:09

Re: Poprawa matury! Cel - stomatologia/lekarski

Post autor: miśkaaa »

adik1998 też mam taką nadzieję, że się tam spotkamy miałam iść na studia, jak zrobiła Twoja siostra i się wypisać, bo dostałam się na chemię na Pwr, ale stwierdziłam, że wolę zostać w domu i się uczyć już od teraz, niż przejmować się studiami, poza tym, jakbym poszła teraz na polibudę, to też więcej byłoby wydatków na mieszkanie i wyżycie, bo mieszkam godzinę drogi od wro, ale w domu oczywiście na pewno nie będę też siedzieć ciąglę przy książkach, bo znam siebie, a odpoczynek też jest ważny. Także dużo mam motywacji i chęci, bo chcę się uczyć, a to jest najważniejsze
adik1998
Posty: 16
Rejestracja: 29 cze 2016, o 17:00

Re: Poprawa matury! Cel - stomatologia/lekarski

Post autor: adik1998 »

No tak najważniejsza motywacja i trzymanie się wyznaczonego celu Obyśmy dali radę
miśkaaa
Posty: 22
Rejestracja: 10 lip 2016, o 12:09

Re: Poprawa matury! Cel - stomatologia/lekarski

Post autor: miśkaaa »

Też mam taką nadzieję adik1998 no cóż pozostaje mi kucie, kucie i jeszcze kucie i mnóstwo samozaparcia, bo bez niego ani rusz
selenie
Posty: 18
Rejestracja: 5 lip 2016, o 14:58

Re: Poprawa matury! Cel - stomatologia/lekarski

Post autor: selenie »

miśk,
Hej, też zamierzam poprawić mature D Skad jestes dokładnie bo przeczytalam, ze masz do Wro godzinę ?
selenie
Posty: 18
Rejestracja: 5 lip 2016, o 14:58

Re: Poprawa matury! Cel - stomatologia/lekarski

Post autor: selenie »

Kurdee mialo byc jako prywatna -.-
miśkaaa
Posty: 22
Rejestracja: 10 lip 2016, o 12:09

Re: Poprawa matury! Cel - stomatologia/lekarski

Post autor: miśkaaa »

OliwkaSara właśnie jestem ubezpieczona prywatnie i zawsze jak chodziło o ubezpieczenie w szkole, to donosiłam karteczkę, że jestem ubezpieczona gdzieś indziej, więc nie muszę chyba zapisywać się gdzieś do szkoły tylko po to, żeby mieć ubezpieczenie
frodo92
Posty: 1
Rejestracja: 13 lut 2017, o 18:54

Re: Poprawa matury! Cel - stomatologia/lekarski

Post autor: frodo92 »

Ja miałem problem z nauką do sesji. Godziny kucia nie przynosiły rezultatów. Szukałem rozwiązania, które pomogłoby aż trafiłem na zasadę Pareto. Więcej o tej zasadzie możecie przeczytać tutaj.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 5 gości