Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
Medyk 300

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: Medyk 300 »

To taki bełt. Nie bierzcie na poważnie. Ja swoje napisałem i żadnych podejść nie robię. Przeczytałem kilka wątków osób, które mało zrobiły, i staram się być na równi z nimi, że mi też nie idzie, by odrobinę pocieszyć. Fakt, że podszedłemm do tego 3x i koniec.
Głupia forma trolingu z mojej strony

Sokol
Posty: 124
Rejestracja: 16 paź 2015, o 19:19

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: Sokol »

Medyk przepraszam ze tak bezposrednio, ale mozesz opisac swoje aktualne zycie? Bo w sumie nawet niezle sobie dajesz rade jak mozesz sobie pozwolic na pisanie matury co rok. Jak to u Ciebie wyglada z finansami? Pracujesz za granica przez kilka msc w roku, a potem wracasz do Polski i stac Cie na studenckie potrzeby? Ja osobiscie taka opcje bym wybral. Ile masz lat i co dalej planujesz robic? I co wlasciwie robisz teraz, ze nie cisniesz do matury?

Medyk 300

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: Medyk 300 »

Oczywiście że mogę opisać.
Pracowałem za granicą w Belgii 3 miesiące, a w Polsce również pracuje w zakładzie pracy. Mam ukończony kurs CNC obrabiarki, i pracuję przy tym. Mam także doświadczenie szlifierskie gdzie pracowałem jako szlifierz narzędziowy. Ale z szlifierki zrezygnowałem na rzecz CNC. Sytuacja finansowa jest w porządku, nie brakuje mi pieniędzy. Nie żyje aby przeżyć z miesiąca na miesiąc. Rodzice niczego mi nie zarzucają i nie maja pretensji o to co robię. Mam 23 lat.
I jeśli chodzi o kwestie finansowe nie jestem dusi groszem. Pieniądze, to 2 rzędne znaczenie są, ważniejsze rzeczy.

Medyk 300

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: Medyk 300 »

A na weekendzie, bez żadnych ograniczeń

Załączniki
1484943906140-2016946275.jpg
Medyk 300

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: Medyk 300 »

Bom boom bommmm

Załączniki
1484944106004-1113972471.jpg
Awatar użytkownika
Ardorn
Posty: 161
Rejestracja: 2 mar 2016, o 14:34

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: Ardorn »

i niby co to jest ? czarna dziura ?
Medyk 300

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: Medyk 300 »

Za dużo efektów specjalnych, to dlatego

Sokol
Posty: 124
Rejestracja: 16 paź 2015, o 19:19

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: Sokol »

prawidlowo medyku300, pozdrawiam i czekam na dalsze relacje
Medyk 300

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: Medyk 300 »

Nie będę Wam zaśmiecać biologa -)

Sokol
Posty: 124
Rejestracja: 16 paź 2015, o 19:19

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: Sokol »

Wlasciwie jezeli ma sie finanse na utrzymanie to mozna podejsc do studiow jak do spelniania marzen, a chyba o to chodzi.

Awatar użytkownika
glikokortykosteroid
Posty: 102
Rejestracja: 27 paź 2014, o 19:17

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: glikokortykosteroid »

Sokol a Ty nie masz możliwości w ogóle żeby poprawić te maturę? W sumie szkoda nie spróbować, nie chciałbym żeby przez całe życie mnie coś takiego męczyło. A co do tego technika w Anglii, to tam też robi się to przez 2 lata, tak jak w Polsce czy jakoś inaczej i praca wygląda też tak jak tutaj?
W ogóle mam takie pytanie do innych, co zrobicie jak się znowu nie dostaniecie, macie jakieś plany B? Dopuszczacie w ogóle do siebie takie czarne myśli
Sokol
Posty: 124
Rejestracja: 16 paź 2015, o 19:19

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: Sokol »

glikokortykosteroid pisze:Sokol a Ty nie masz możliwości w ogóle żeby poprawić te maturę? W sumie szkoda nie spróbować, nie chciałbym żeby przez całe życie mnie coś takiego męczyło. A co do tego technika w Anglii, to tam też robi się to przez 2 lata, tak jak w Polsce czy jakoś inaczej i praca wygląda też tak jak tutaj?
W ogóle mam takie pytanie do innych, co zrobicie jak się znowu nie dostaniecie, macie jakieś plany B? Dopuszczacie w ogóle do siebie takie czarne myśli
Tak trwa to dwa lata, ale w Polsce na dwa lata idziesz do szkoły, a później do pracy. W Anglii idziesz od razu do pracy i dwa lata trwa Twoje szkolenie, które zapewnia Ci pracodawca, a później masz już pracę bo zazwyczaj zostajesz tam gdzie Cie wyszkolili. Czyli od samego poczatku jestes w stanie sie utrzymać.

Praca wygląda inaczej, ale tu wszystko jest inne.

Oczywiście, że mogę się starać. Poprawić biologie i nauczyć sie chemii. Hehe tylko teraz patrzac na moj dochód to jeżeli zostanę W Anglii na kolejne 10lat i dalej bede oszczędzać to póżniej medycyne sobie zrobie hobbistycznie Naprawdę jeszcze nie wiem co zrobię z jednej strony chce już zarabiać i mieć jakiś standard życia, a z drugiej gdzieś te studia do mnie wracają.
Nikky
Posty: 14
Rejestracja: 18 gru 2012, o 21:13

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: Nikky »

Mogę się dołączyć? Mam 22 lata i czuję się za staro, coby iść na medycynę/stomatologię. Nawet nie wiem czego sama chcę, obecnie jestem na dietetyce, którą zaraz kończę, ale czuję niedosyt. Deklaracja już wypełniona, zaraz zaczynam naukę, tylko wizja skończenia studiów mając 28 lat mnie przeraża.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 0 gości