Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
Medyk 300

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: Medyk 300 »

Już się rozmyślili

Awatar użytkownika
olunia16
Posty: 111
Rejestracja: 29 sty 2010, o 13:58

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: olunia16 »

Medyk 300 pisze:Już się rozmyślili

Pocieszyłeś mnie ale to jest pewne info?
Medyk 300

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: Medyk 300 »

Tak

ewakopia
Posty: 1
Rejestracja: 6 lut 2017, o 19:00

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: ewakopia »

To jak to w końcu jest?
Medyk 300

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: Medyk 300 »

Tak jak napisałem

Awatar użytkownika
olunia16
Posty: 111
Rejestracja: 29 sty 2010, o 13:58

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: olunia16 »

Medyk 300 pisze:Tak jak napisałem

Super

Nasz wątek znowu podupada Jak tam przygotowania do matury? Ja tłukę węglowodory z chemii a z biologii zaczynam genetykę. Pozdrawiam
Medyk 300

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: Medyk 300 »

Zrezygnowałem z matury. Nie podpisałem deklaracje.
I jestem Very happy

Martynam
Posty: 31
Rejestracja: 28 maja 2016, o 12:25

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: Martynam »

Robię już matury z chemii i biologii, materiał z biologii mam zakończony a z chemii robię organiczną. A wyniki mam między 75-90% także spory rozstrzał
natalas
Posty: 9
Rejestracja: 14 lis 2016, o 14:23

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: natalas »

A ja mam taki problem - koncze juz material z biologii na korepetycjach, ale ostatnio przylapalam sie na tym ze nie pamietam juz PODSTAW ze zwierzat czy roslin. Moja korepetytorka zachwyca sie nad tym jak duzo umiem i robi mi coraz to trudniejsze zadania, zadaje coraz to obszerniejszy material, a ja skupiajac sie na tym zapominam o banalach.
Ostatnio calkowicie sie podlamalam bo dala mi zadania ktore byly zwiazane z zagadnieniami ktore przerabiam na studiach (jestem na poloznictwie). Czegos tak szczegolowego przeciez nigdy nie bedzie na maturze Mial ktos tak? Myslicie ze na maturze przypomne sobie te podstawy, a teraz po prostu udziela sie panika?

Awatar użytkownika
olunia16
Posty: 111
Rejestracja: 29 sty 2010, o 13:58

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: olunia16 »

natalas pisze:A ja mam taki problem - koncze juz material z biologii na korepetycjach, ale ostatnio przylapalam sie na tym ze nie pamietam juz PODSTAW ze zwierzat czy roslin. Moja korepetytorka zachwyca sie nad tym jak duzo umiem i robi mi coraz to trudniejsze zadania, zadaje coraz to obszerniejszy material, a ja skupiajac sie na tym zapominam o banalach.
Ostatnio calkowicie sie podlamalam bo dala mi zadania ktore byly zwiazane z zagadnieniami ktore przerabiam na studiach (jestem na poloznictwie). Czegos tak szczegolowego przeciez nigdy nie bedzie na maturze Mial ktos tak? Myslicie ze na maturze przypomne sobie te podstawy, a teraz po prostu udziela sie panika?

Przed samą maturą warto powtórzyć jeszcze raz cały materiał teoretyczny. A co szczegółów na maturze to sama nie wiem co miałabym Ci odpisać nikt nie jest w stanie przewidzieć tego co będzie na maturze.Ale wydaje mi się że takie ważniejsze rzeczy z każdego działu warto mieć przyswojone np pamiętam ze swojej pierwszej matury w 2010r było pytanie odnośnie podwójnego zapłodnienia u roślin nasiennych. A to dość charakterystyczny temat. Nie załamuj się . Pozdrawiam
celstomatologia2017
Posty: 121
Rejestracja: 26 wrz 2016, o 21:45

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: celstomatologia2017 »

Ja chemie mam powtórzoną, kończę zbiory, przerobiłem arkusze od różnych wydawnictw WSiP, Nowa Era, Pazdro z wynikami średnio 88-92%. Przez cały marzec mam zamiar skończyć wszystkie zbiory które robię, i przerzucić się tylko na matury już + powtarzać cały czas jakieś zagadnienia. Gorzej z biologią Ledwo ją zacząłem. Nie wiem czy jest sens robić jakieś zbiory czy tylko arkusze CKE. Co roku przerabiałem tyle zadań, a i tak w klucz się nie umiem wstrzelić. Mam 78% i chyba tyle będzie. Oby chemie z 70% pocisnąć na +/- 87%.
A jak wam idzie? Macie jakieś cudowne sposoby jak nie tracić punktów przy odpowiedziach otwartych z biologii? Które arkusze z chemii polecacie poza maturami CKE i OKE?
Awatar użytkownika
Dziadku93
Posty: 31
Rejestracja: 5 lip 2016, o 12:28

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: Dziadku93 »

Ja tam nie rozwiązuję matur, i tak nie wiadomo czego można się spodziewać więc to tylko zwykłe dokładanie sobie zmartwień. Myślę, że wydziaduję te 50%, które jest Mi potrzebne hehe
Cappy
Posty: 459
Rejestracja: 8 cze 2014, o 18:51

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: Cappy »

Dziadku93, Trochę pierdzielisz Zadania często się powtarzają, a raczej nie same zadania a schematy zadań.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości