Poprawianie matury

Pomoc w przygotowaniu do matury ze wszystkich przedmiotów i zakresów. Najnowsze arkusze i klucze do matur. Wzajemna pomoc w nauce.
Frescoo
Posty: 101
Rejestracja: 19 maja 2009, o 20:49

MAtura

Post autor: Frescoo »

Zdalam matyue w tym roku, chcialaby mw przyszlym roku pisac dodatkowy przedmiot.
Czy mozna jeszcze zlozyc deklaracje?
Awatar użytkownika
Miniaa
Posty: 388
Rejestracja: 7 maja 2009, o 19:05

Re: Poprawianie matury

Post autor: Miniaa »

Tak, można
tom_ek
Posty: 211
Rejestracja: 3 sie 2008, o 00:21

Re: Poprawianie matury

Post autor: tom_ek »

do 7 lutego of kors tylko, że wypada jakoś w łikend
Karolusia
Posty: 3
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 00:35

Re: Poprawianie matury

Post autor: Karolusia »

Hej, jestem maturzystką 2009. Pisałam biologię oraz chemię rozszerzoną.
Czy ktoś z Was się orientuje czy mogę teraz napisać także fizykę ale na poziomie podstawowym
Z góry dziękuję za odpowiedz
Awatar użytkownika
Liluuu
Posty: 39
Rejestracja: 18 cze 2010, o 07:49

Re: Poprawianie matury

Post autor: Liluuu »

hmm, może ktoś wie coś na ten temat, bo wczoraj pierwszy raz usłyszałam od kogoś, że jeśli zapisałam się na poprawianie matury (chodzi o podwyższenie wyniku), ale jednak na nią nie przyjdę, to już nigdy nie mogę zapisać się na poprawę i poprawiać matury z danego przedmiotu. czy to prawda ?

proszę o szybką odpowiedź
pingua
Posty: 47
Rejestracja: 17 lip 2009, o 16:38

Re: Poprawianie matury

Post autor: pingua »

Szczerze mówiąc ja nie mam pojęcia jak to wygląda, ale chcąc dobrze doradzić odesłałabym Cię do Twojej szkoły i osoby kompetentnej, która zajmuje się sprawami związanymi z maturą. Informacje typu ktoś coś powiedział nie są zbyt wiarygodne. Możesz też zadzwonić do cke i tam udzielą Ci szczegółowych i pewnych informacji
Awatar użytkownika
jagodzio
Posty: 638
Rejestracja: 24 lut 2009, o 12:32

Re: Poprawianie matury

Post autor: jagodzio »

Dzwoniłam kiedyś w tej sprawie do CKE. Jeśli nie pójdzie się na maturę to nie ma z tego powodu żadnych konsekwencji, poza wyrzutami sumienia, że się zmarnowało pieniądze podatników. No i jeśli się jakiś przedmiot pierwszy raz chciało pisać to dostanie się aneks z wynikiem 0%
Michael1804
Posty: 9
Rejestracja: 9 sty 2011, o 18:05

Re: Poprawianie matury

Post autor: Michael1804 »

Mam pytanie. W 2011 roku pisałem maturę i w 2012 chciałbym poprawić część przedmiotów. Jaki jest ostateczny termin składania deklaracji przez osoby, które zdawały już maturę? Czy tak samo jak w przypadku osób zdających pierwszy raz trzeba składać wstępną, a później ostateczna deklaracje? Bo słyszałem, że takie osoby jak ja nie muszą wstępnej składać.
pingua
Posty: 47
Rejestracja: 17 lip 2009, o 16:38

Re: Poprawianie matury

Post autor: pingua »

Z tego co się orientuję takie osoby nie muszą składać deklaracji wstępnej, tylko ostateczną. Jeśli chcesz mieć 100% pewności to po prostu zapytaj o to w szkole, w której tę maturę pisałeś. Ostateczny termin upływa 7 lutego bodajże, wystarczy wejść na stronę CKE i sprawdzić.
Michael1804
Posty: 9
Rejestracja: 9 sty 2011, o 18:05

Re: Poprawianie matury

Post autor: Michael1804 »

Witam! Dla zainteresowanych właśnie dostałem emalia w tej sprawie od samego dyrektora OKE w Poznaniu :

"Jeśli Pana szkoła istnieje, to absolwent nie musi składać wstępnej deklaracji, może tylko ostateczną do 07.02.2012 r."
jolmen
Posty: 2
Rejestracja: 12 gru 2011, o 16:55

Re: Poprawianie matury

Post autor: jolmen »

Michael1804 pisze:Witam! Dla zainteresowanych właśnie dostałem emalia w tej sprawie od samego dyrektora OKE w Poznaniu :

"Jeśli Pana szkoła istnieje, to absolwent nie musi składać wstępnej deklaracji, może tylko ostateczną do 07.02.2012 r."
Swietnie, dzięki za informację ! To nie ma zmiłuj - piszemy
Awatar użytkownika
n0id3ntity2
Posty: 137
Rejestracja: 24 kwie 2011, o 20:20

Re: Poprawianie matury

Post autor: n0id3ntity2 »

chcialam zapytac, to jak jest teraz wkoncu? Mature z maja mozna w sesji zimowej poprawiac?pisano tak wczesniej, ale to duzo wczesniej i niewiem czy duzo sie zmieniloi jak to jest?jesli sie dostane np. na platne to po poprawie matury sie przenosze na dzienne?a zanim poprawie place i place i place przez rok?czy to jest moze tak ze jesli sa jakies warunki typu srednia na zmiane na nieplatne to musze je osiagnac, jesli nowy wynik z matury kwalifikuje mnie juz normalnie na nieplatne
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Poprawianie matury

Post autor: Mårran »

Matura jest raz do roku Oo Poprawa w wakacje jakoś jest dla tych, co nie zdali, nie co poprawiają.

Jak poprawisz, to możesz wziąć udział w rekrutacji i jeśli starczy ci punktów, to przenosisz się na dzienne.
Pani Buka
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości