Gdzie kupić domek dla szynszyla?

karol02
Posty: 10
Rejestracja: 25 maja 2008, o 16:19

Gdzie kupić domek dla szynszyla?

Post autor: karol02 »

Witam. mam problem byłem we wszystkich sklepach zoologicznych ale nie mają domku dla szynszyla, królika, fretki. czy może mi ktoś powiedzieć gdzie kupić? Czy może być ten ? : allegro 366261744
(jest troche drogi)
Szyszek1993
Moderator
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2007, o 13:18

Re: Gdzie kupić domek dla szynszyla?

Post autor: Szyszek1993 »

Wiesz co patrząc na inne aukcje na allegro ten jest najodpowiedniejszy!
Najlepiej znajdź lub kup trochę sklejki i domek gotowy. Nieduży koszt a zrobiony według własnego uznania i potrzeb! Nie wierze, aby w żadnym sklepie nie mieli domków dla gryzoni? No nic, jeśli już to albo zrobis zgo sam albo pozostaje allegro!
Mysia
Posty: 195
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 08:28

Re: Gdzie kupić domek dla szynszyla?

Post autor: Mysia »

sama chciałam go kupiś. ale stwierdziłam, że juz nie mam miejsca w klatce.
karol02
Posty: 10
Rejestracja: 25 maja 2008, o 16:19

....

Post autor: karol02 »

A szynszylowi jest potrzebny domek co wy macie zamiast domku
Szyszek1993
Moderator
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2007, o 13:18

Re: Gdzie kupić domek dla szynszyla?

Post autor: Szyszek1993 »

Domek nie jest niezbędny, ale przydaje się. Szynszyl jest zwierzęciem płochliwym, wtedy ma się gdzie schować. Moja szynszylica urodziła małego w domku, miał się gdzie chować i przyzwyczaić do otoczenia! Teraz ma już 1,5 miesiąca a rodzice nie raz siedzą razem z nim ugnieceni w domku i każdy chce mieć wystawiony nos, i dlatego wejście ciagle ulega przeróbce ząbkowej!
osobiście polecam domek, przydatny, a zamiast niego może być jakieś pudełko, tylko że po niedługim czasie zostaną tylko wióry!
karol02
Posty: 10
Rejestracja: 25 maja 2008, o 16:19

..

Post autor: karol02 »

a moze byc domek z drewna (takiego co sie dawniej panele kladło) złączanego
Szyszek1993
Moderator
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2007, o 13:18

Re: Gdzie kupić domek dla szynszyla?

Post autor: Szyszek1993 »

Wszystko ok, tylko najlepiej nielakierowane! Najlepsza jest do tego zwykła sklejka albo cienkie deski!
Mysia
Posty: 195
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 08:28

Re: Gdzie kupić domek dla szynszyla?

Post autor: Mysia »

ja właśnie ie mam domku, ale półka wypoczynkowa jest nisko położona tam sobie sianko zama przynosi i tam śpi. ma tam gniazdko)


pytanie:
allegro 376229853 czy to dobre? moja szynszyla biega 5-6 h dziennie, ale tak jak by jej się nudziło i bym jej bnie mogła wypuścić.?
Szyszek1993
Moderator
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2007, o 13:18

Re: Gdzie kupić domek dla szynszyla?

Post autor: Szyszek1993 »

Pierwszy raz spotykam się z czymś takim. Nie wiem czy szynszyl zamiast biegać nie będzie tego zjadał po trochu! Tak czy siak, wypuszczenie po pokoju będzie o wiele lepszym rozwiązaniem!
P.S. Szynszyle to przede wszystkim skoczne zwierzaki, więc uwazam to za zbędne, tym bardziej, że twoje szylki biegają większość dnia!
Norbi
Posty: 232
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 13:05

Re: Gdzie kupić domek dla szynszyla?

Post autor: Norbi »

takie karuzele używa się na fermach<odobne a więc mogą być, ale raczej szynszyle nie mające od urodzenia stycznościz czymś takimi poprostu będą to obgryzały i potraktują jako półkę.
Mysia
Posty: 195
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 08:28

Re: Gdzie kupić domek dla szynszyla?

Post autor: Mysia »

moja mimi będzie biegać, c zy będzie miała karuzelę czy nie. właśnie się tak zastanawiam i sie was najpierw pytam.
Szyszek1993
Moderator
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2007, o 13:18

Re: Gdzie kupić domek dla szynszyla?

Post autor: Szyszek1993 »

Wszystko wyjaśnione, więc temat zamykam!
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości