Czy zostać farmaceutką ???

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
studentka farmacji AMG

Re: Czy zostać farmaceutkĄ ???

Post autor: studentka farmacji AMG »

Leon&ltGosia pisze:Kingo88.
myśle, Że jeŻeli powaŻnie myślisz o tych studiach, to juŻ powinnaś dawno włączyć strone uczelni, która Cie intersuje i tak jest prawie wszystko. Na pewno są napisane warunki rekrutacji, Jeśli było to tylko spontaniczne pytanie: na Gdańską Farmacje na AM zdaje sie bio i chem, oczywiście biora pod uwage podobno tylko rozszerzoną.

LUDZIE
<oniewaŻ nigdzie nie moŻna znaleźć na stronach uczelni rozkładuprzedmiotów
PODOBNO na początku większość ludzisk odpada na matmie, która podobno jest trudnalt znów pojecie wzgledne no i fiza jest. :/

Ale na kaŻdych studiach jest jakieś cos takie fj :P szczególnie na początku co by zniechęcić miękkie buły :P ale trza zacisnąć zęby
Fakt gda bierze tylko rozszerzoną. Matma jest w 1 semestrze,ale da sie zaliczyć. Ja sie do Bozego Narodzenia uporałam a do orlow matematycznych nie naleze. Koledzy, którzy mieli większe problemy teŻ w koncu dali sobie radę, a ci którzy u nasodpadli przez matmę to jak na razie ci, którzy po pierwszych zajeciach z gory stwierdzili ze nie dadza rady i zabrali sie z uczelni sami. Z fizyki jako takiej jest biofizyka. Troche teorii do zrozumienia i wyobraŻenia sobie, a na ćwiczeniach pomiary, całkiem fajnymi przyrządami, potem wykresik, Żadnych zadań. Naprawdę mi sie podoba a fizyki w liceum nie lubilam. Na 2r. jest jeszcze jakas chemia fizyczna, ale potem fizy samej w sobie nie ma (chociaŻ nauki przyrodnicze czy tego chcemy, czy nie tworzą jedną całość)
Pozdrawiam.
kinga88
Posty: 18
Rejestracja: 11 lut 2006, o 15:44

Re: Czy zostać farmaceutkĄ ???

Post autor: kinga88 »

dzięki za informacje
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości