fizjoterapia...?

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
ona
Posty: 5
Rejestracja: 16 maja 2006, o 11:56

fizjoterapia...?

Post autor: ona »

mam dylemat zastanawiam sie nad kierunkiem fizjoterapia . Czy to przszłosciowy zawód? nie wiem poza ty m czy ja sie do tego nadaje. prosze o rady szczególnie od studentów fizjoterapii i jeszcze jedno lepiej studiowac ten kierunek na AWF czy AM ?
anusia271
Posty: 37
Rejestracja: 9 mar 2006, o 10:52

Re: fizjoterapia...?

Post autor: anusia271 »

wiesz mi sie wydaje ze fizjoterapia tojest bardziej zawod dla faceta ale to moje osobiste zdanie. moj byly studiuje na am i maja sporo nauki za to na awf-ie podobno nie robi sie za wiele:)
ona
Posty: 5
Rejestracja: 16 maja 2006, o 11:56

Re: fizjoterapia...?

Post autor: ona »

no nie zgodze sie ze to jest zawod tylko dla faceta. i chyba sie zdecyduje na fizjoterapie
Matty86
Posty: 118
Rejestracja: 20 lut 2006, o 19:16

Re: fizjoterapia...?

Post autor: Matty86 »

Ja też się nie zgodzę że to kierunek dla faceta, moja luba chce to studiować , ale dlatego że to zawód opłacalny, pozatym dodam że pływać trzeba na fizjoterapi, chyba 2 x na tydzien mają basen i to od pierwszego roczku.
anusia271
Posty: 37
Rejestracja: 9 mar 2006, o 10:52

Re: fizjoterapia...?

Post autor: anusia271 »

okej kazdy moze miec inne zdanie co nie? ja swego czasu tez nad tym myslalam ale jak moj byly opowiadal mi opowiesci dziwnej tresci o praktykach w szpitalu i o tym jak to musial przebierac jakiegos za przeproszeniem posran*** dziadka to mi sie odwidzialo.
ona
Posty: 5
Rejestracja: 16 maja 2006, o 11:56

Re: fizjoterapia...?

Post autor: ona »

no coz trzeba troszeczke pocierpiec studiujac medycyne tez sie robi rózne rzeczy tez nie zawsze przyjemne a jednak chyba warto
w³a¶nie ten

Re: fizjoterapia...?

Post autor: w³a¶nie ten »

Hm do fizjoterapi w naszym kraju trzeba mieć krzepe! albo być mocnąbabą"
u nas przy przenoszeniu pacjenta któy waŻy 100kg z łozko na łozko nikt nam nie pomorze, znajomi któzy zajmują sie fozjoterapią połaczaną z jazdą na koniach to faceci, któzy naprawde są dobrze zbudowani. Nie neguje,Że kobiety tego nie mogą studiować są lasery magnetroniki i inne które moze obsługiwać kazdy lub tajski masaŻ.
Jak ktoś się boi ludzkich odchodów to niech nawet nie patrzy ani na lekarski, ani na Żaden inny związany z medycyną.
Pozatym jeśli ktoś liczy na kokosy w tej pracy to się moze przeliczyć 1700zł to nie góry kasy.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości