Biologia UJ KRAKÓW

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
Ew-ka

biologia na ujocie

Post autor: Ew-ka »

Chciałam zloŻyć papiery na biologię na UJ i nie wiem czy sobie poradzę. Trudny jest pierwszy rok? DuŻo osób odpada po pierwszy i drugim semestrze? Aaa, zapomniałam, składam na ujot.
Ostatnio zmieniony 14 cze 2007, o 19:47 przez Ew-ka, łącznie zmieniany 1 raz.
studentka

Re: Biologia UJ KRAKÓW

Post autor: studentka »

na pewno łatwo nie jest ale jak od początku weŻmiesz sie do nauki to wszystko powinno być ok
Gość

Re: Biologia UJ KRAKÓW

Post autor: Gość »

Najgorsza jest Fizyka i laborki z Fizyki. na drugim semestrze trzeba wziąć sie za organiczną.
Ew-ka

biologia na ujocie

Post autor: Ew-ka »

Podobno się duŻo imprezuje Nie powiem, lubie imprezować Ale to chyba w niczym nie przeszkadza :lol: Bedę starała się o akademik, który jest spoko? Mogę sobie na początku wybrać?
Konrad

imprezy, akadmiki i "nauka"

Post autor: Konrad »

Na studiach jest tak albo się cięŻko uczysz albo imprezujesz, tych co potrafią i to i to jest bardzo mało i zazdroszczę im
bagatha

Re: Biologia UJ KRAKÓW

Post autor: bagatha »

co ja sie ty napisalam o tej biologii
moge mowic za siebie
jestem na biologii, nie podoba mi sie
polecam ten kierunek tym, ktorzy miluja biologie we wszelkiej jej postaci, a wiec pod wzgledem zarowno rolsin, zwierzat i czlowieka.
Po 1 roku u nas odpada sredno 1/4 a reszta to w wiekszosci osoby majace warunki z chemii i zoologii
mowi sie,ze na biologii 1 rok jest jak przeechanie przez tramwaj, z 2 jak przez pociag bo jest jeszcze gorzej.
Joker

Jest tu ktos po 2 roku biologii na UJ?

Post autor: Joker »

Jest tu ktos po 2 roku biologii na UJ? mialbym pare pytan
robert2705
Posty: 1
Rejestracja: 5 cze 2006, o 12:47

Biologia UJ KRAKÓW

Post autor: robert2705 »

Witam wszystkich, jestem tu nowy - dołączyłem do grona forumowiczów kilka minut temu. Wacham sie nad wyborem biologi dziennej na uj. Mozecie mi napsiac jak tam jest
zainteresowana

jaka biologia na UJ ?

Post autor: zainteresowana »

jestem studentką biologii na uniwersytecie rzeszowskim i myślę nad przeniesieniem się na studia do Krakowa. interesuje mnie jak wyglądają studia biologiczne na UJ , tj. czy jest bardzo cięŻko, jak dokładnie wygląda sprawa specjalizacji i czy ludzie są ok :) bardzo proszę o jak najliczniejsze wpisy.
Teba
Posty: 218
Rejestracja: 20 paź 2005, o 01:00

Re: Biologia UJ KRAKÓW

Post autor: Teba »

Bywa ciężko, ale warto. Ludzie są super:-D To jest jeden z wielkich plusów. Przez całe życie nie poznałem tylu wspaniałych ludzi ilu poznałem od października. Pozdrawiam wszystkich i każdego z osobna.
rachelka

Re: Biologia UJ KRAKÓW

Post autor: rachelka »

Ja teŻ się właśnie dostałam. Teraz zastanawiam się czy iśc na biologię, na chemię czy na płatną biotechnologię na UJ (mam nadzieje, ze się dostanę). Co radzicie? :yahoo:
muppet
Posty: 413
Rejestracja: 17 lip 2006, o 23:15

Re: Biologia UJ KRAKÓW

Post autor: muppet »

Ja jestem juz na III roku i szczerze polecam biologie jezeli rzeczywiscie to kogos interesuje. Tu jest wszystko - troche anatomii , troche botaniki, troche zoologii, troche chemii i biochemii - wiec kazdy znajdzie cos dla siebie. Poza tym sa zajecia w terenie, wyjazdy. Natomiast biotechnologia to studia juz bardziej ukierunkowane i techniczne. Gdybym miala jeszcze raz wybierac, wybralabym biologie.
lipka

Re: Biologia UJ KRAKÓW

Post autor: lipka »

tez sie na biologie na uj wybieram )) i ciesze sie bo kocham biologie:PP i w nosie mam to ze sobie mowia ze nie ma pracy pozniej. eh w polsce po niczym nie ma pracy :PP lala pozdrawiam kolegow i kolezanki z roku :D:D
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości