Małopolski Konkurs WIEM WIĘCEJ

Wszystko o olimpiadzie biologicznej i olimpiadzie wiedzy ekologicznej oraz konkursach przyrodniczych dla uczniów, studentów i miłośników przyrody.
Awatar użytkownika
Krakau_1994
Posty: 71
Rejestracja: 15 sty 2009, o 09:57

Małopolski Konkurs WIEM WIĘCEJ

Post autor: Krakau_1994 »

Dzisiaj podali wyniki finalistów. Super udało się. Zapraszam na forum. Mnie chemia i biologia nie wypaliła, a reszta całkiem , całkiem
magdalene7
Posty: 50
Rejestracja: 9 sty 2009, o 18:26

Re: Małopolski Konkurs WIEM WIĘCEJ

Post autor: magdalene7 »

WW wiekszosc traktuje z przymruzeniem oka, podobnie ja wojewodztwa spodziewalam sie juz wlasciwie po przeczytaniu wynikow z mojego rejonu. 62 max w wojewodztwie, a potem dlugo dlugo nic? no wybaczcie d o czyms musi to swiadczyc d ja mam jeszcze ang i chemie, ale jedynie na to ostatnie sie nastawiam. jesli chodzi o final z WW to przeczytam w koncu lektury (poprzednich nie czytalam) i na tym poprzestane. d a jak tam Wasze nastawienie? d
Awatar użytkownika
Krakau_1994
Posty: 71
Rejestracja: 15 sty 2009, o 09:57

Re: Małopolski Konkurs WIEM WIĘCEJ

Post autor: Krakau_1994 »

Ja muszę coś z biologi poczytać, bo roślinek to ja nie lubie, a dopiero jak je rozpoznać. Wiem Więcej traktuje tak sobie, wynik 62 to extra, bo cienko wszyscy napisali. Sam nie wiiem dlaczego, bo w sumie trudne nie było.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości