Pulsujace oko

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
marlena06
Posty: 11
Rejestracja: 10 mar 2009, o 19:45

Pulsujace oko

Post autor: marlena06 »

Od jakiegoś krótkiego czasu pulsuje mi oko.chyba dolna powieka. To jakiś nie dobór potasu magnezu? a może to jest w wyniku stresu,zmęczenia?Ale to nic takiego? wystarczy faszerować się tabletkami i witaminami aż w końcu przejdzie?
Awatar użytkownika
butterflyleg
Posty: 291
Rejestracja: 24 sty 2009, o 16:17

Re: Pulsujace oko

Post autor: butterflyleg »

Też tak miałam, a wynikało to m.in. ze zmęczenia, ale przede wszystkim od tego, że piłam za duzo kawy. Jak tylko ją odstawiałam i regularnie zaczęłam łykac magnez, to mi przeszło
Awatar użytkownika
tin
Posty: 1491
Rejestracja: 18 lip 2006, o 15:29

Re: Pulsujace oko

Post autor: tin »

Najprawdopodobniej niedobór.
A kawa(zawierająca kofeinę) dość skutecznie wypłukuje jony (m.in. właśnie Mg i K). Podobnie większość napojów gazowanych.
Proponuję zacząć od snu i suplementacji, a jeśli to nie pomoże to konsultacji z lekarzem.

Przypominam jednak, że na forum nie diagnozujemy dolegliwości!
Awatar użytkownika
Sunflower77
Posty: 349
Rejestracja: 10 cze 2007, o 17:59

Re: Pulsujace oko

Post autor: Sunflower77 »

Też tak mam, aczkolwiek zdarza mi się to od czasu do czasu i różnych częsci ciała, powieki, palca, mięśnia ręki itp. Codziennie biorę magnez, ale podobno niedobór magnezu jak i nadmiar powoduje te same skutki. Wiec lepiej się gdzieś upewnić, ale jeśli to stres (ciągły, przez dłuższy okres) to pewnie będzie niedobór.
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości