bardzo proszę o pomoc- chomik

Norbi
Posty: 232
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 13:05

Re: bardzo proszę o pomoc- chomik

Post autor: Norbi »

co do biegania iszalania przed śmiercią to jednak istnieje coś takiego jakłabędzi śpiew"przed śmiercią jest przypływ sił i zgonoczywiście nie zawsze, ale czasami.

Po co zmuszać gryzonie do biegania w kołowrotku?.nie chce to nie chce, i tyle
szyszulka
Posty: 32
Rejestracja: 7 mar 2008, o 23:51

Re: bardzo proszę o pomoc- chomik

Post autor: szyszulka »

Moja perełka przed zdechnięciem tak się wieszała prętów, że uderzyła się w oczko o schodki i jej dodatkowo spuchnęło.
Awatar użytkownika
borodziej
Posty: 677
Rejestracja: 21 kwie 2009, o 13:47

Re: bardzo proszę o pomoc- chomik

Post autor: borodziej »

madzinka74 pisze:tez miałam chomika nazywała się misia tez szalała przed zdechnieciem
Zdechła 6 grudnia :(:(:(
Chciałoby się rzec - kochajmy chomiki, tak licznie odchodzą.
W mojej hodowli (bo tak to chyba trzeba określić) założycielem rodu był jeden chomik, nabyty drogą kupna, płci żeńskiej. Jeden, ale jak się później okazałoz brzuszkiem Otrzymał znamienne imię MATKA. Od czasu sprowadzenia się do nas Matki urodziło się już z 7 pokoleń chomików, (pewnie niestety) z chowu wsobnego. Część poszła do ludzi, część umarła śmiercią naturalną. W tej chwili pozostały dwa.
Wszystkie moje chomikiodchodziły podobnie jak słonie - w spokoju, bez szaleństw, po cichu.
Często cięzko jest nam pogodzić się z odejściem zwierząt (i nie ma tu znaczenia czy jest to AŻ pies, czy TYLKO chomik), ale łatwiej jest nam to zjawisko zrozumieć i się z tym pogodzić. W świecie przyrodniczym zjawisko śmierci jest tak samo naturalne, jak narodzin. A życie? To ciągły rozwój i przemijanie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości