Śmierdzący problem

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
kojot
Posty: 9
Rejestracja: 3 maja 2006, o 20:39

Śmierdzący problem

Post autor: kojot »

Więc sprawa jest można powiedzieć delikatna. Mam w klasie kolege który zagraża innym, a sprzątnąć się go nie da (przewodniczącym jest ). No i problemem nie jest on sam ale jego ZAPACH, nasilający się w lecie, a po wuefach to. ekhm powiedzmy wietrzenie klasy mało pomaga w obrębie 2 metrów. On jest na coś uczulony, czy cuś w ty rodzaju że nie może się perfumować. W każdym razie ma ktoś pomysł co z tym śmierdzącym problemem (nie z kolegą) zrobić?
Daga

Re: Śmierdzący problem

Post autor: Daga »

Kupcie mu dezodorant hypoalergiczny :idea:
racoon88
Posty: 76
Rejestracja: 30 mar 2006, o 19:28

Re: Śmierdzący problem

Post autor: racoon88 »

Fajnego przewodniczącego sobie wybraliście -).
Ja tam polecam mydło+wodę . Stary dobry sposób na oczyszczenie skóry oraz pozbycie się przykrego zapachu.
Awatar użytkownika
Agusia
Posty: 195
Rejestracja: 22 paź 2004, o 01:00

Re: Śmierdzący problem

Post autor: Agusia »

racoon88 pisze:Ja tam polecam mydło+wodę
Na takie problemy (z potem) najlepsze jest mydło siarkowe albo po prostu szare mydło.

No dobra, ale jak to teraz powiedzieć koledze? Przecież nie kupicie mu kostki mydła, bo mógłby się obrazić
Betka
Posty: 10
Rejestracja: 18 gru 2005, o 00:35

Re: Śmierdzący problem

Post autor: Betka »

kojot pisze:Więc sprawa jest można powiedzieć delikatna
Faktycznie delikatna sprawa. Może wyślijcie mu mydło pocztą? Bo tak jakoś głupio mu dać do ręki mydlo i powiedziećKoleś, umyj się". Albo podrzućcie mu do plecaka. Nie wiem.
kojot pisze:On jest na coś uczulony, czy cuś w ty rodzaju że nie może się perfumować.
Ja nigdy nie słyszałam o uczuleniu na perfumy czy dezodoranty. Ale są kosmetyki nie powodujące uczuleń - takie może i nawet powinien stosować.
Awatar użytkownika
Twincast
Posty: 151
Rejestracja: 9 mar 2006, o 19:40

Re: Śmierdzący problem

Post autor: Twincast »

A może poprosicie wychowawcę, żeby porozmawiał sobie z nim na osobności? W końcu od tego jest.
kojot
Posty: 9
Rejestracja: 3 maja 2006, o 20:39

Re: Śmierdzący problem

Post autor: kojot »

Wiecie wpadliśmy na pomysł żeby kupić odświeżacz ale nie wiemy jakby mu go podłożyć aby sie nie kapnął, choinki samochodowe też odpadają ale nad resztą pomyśle.

[ Dodano: Nie Maj 07, 2006 19:18 ]
Nie moge edytować postu Moderatorze, więc mnie nie karć. Próbowałem ale napisało że po 35 min. już edytować nie moge!

Więc mam temat pokrewny, a nie zdążyłem go zadać w poprzednim Topiku, a nie chce nabijać topików, więc tak:
1)Ile jest wstanie wytrzymać przeciętny człowiek bez oddechu, gdy ma ściśnięte tętnice szyjne i krtań?
2)Jak taka osoba zemdleje, to po zwolnieniu uścisku będzie dychać sama, czy trzeba reanimować?
3)Na ile maksymalnie można bez szkód, zatrzymać oddech delikwenta?

Dla moderatora: pisze z ciekawości, nie prosze o rady jak chwycić by dusić, temat jest pokrewny (taki śmierdziel może zaczadzić )
gloni
Posty: 30
Rejestracja: 13 cze 2006, o 18:13

Re: Śmierdzący problem

Post autor: gloni »

Może troszke późno odpisuję ale podrzucenie zapachu , mydła lub innego typu środków czystości nie jest najlepszym pomysłem . Może kolegę to bardzo zaboleć .
Najlepszym wyjściem jest szczera rozmowa z kolegą , może potrzebuje rady do jakiego lekarza się udać ( może to być chorobliwy stan )
A może po prostu szczerze pogadać o higienie lub poprosić wychowawcę by na lekcji wychowawczej poruszyła ten temat. Nie bezpośrednio do niego a do całej klasy. Że brak higieny powoduje. A cała klasa niech bierze udział w dyskusji . Jeśli jest przewodniczącym klasy to jest osobą mądrą i myślącą i pewnego rodzaju sugestie w trakcie tematu mogą do niego dotrzeć ,lub pomóc wybrnąć ze śmierdzącej sprawy.
lynxlynx
Posty: 43
Rejestracja: 10 gru 2005, o 00:00

Re: Śmierdzący problem

Post autor: lynxlynx »

to kmoże nie byc jego wina.dowiedz się czy nie łyka jakiś leków, one często powodują brzydkie zapachy na skórze i z paszczy. wtedy nie ma na to rady
w przeciwnym wypadku nic, tylko mydło, woda i prane ciuchy
kojot
Posty: 9
Rejestracja: 3 maja 2006, o 20:39

Re: Śmierdzący problem

Post autor: kojot »

Teraz to on mi nie przeszkadza:) A właśnie co do mojego drugiego pytania zna ktoś odpowiedź?
milka

Re: Śmierdzący problem

Post autor: milka »

Ja mam taki problem :zawsze odemnie czuc nieprzyjemny zapach! Kapie sie codziennie ale i tak wyjde spod prysznica i nadal smierdze!Nie wiem od czego to moze byc? Moze z powodu nadwagi albo hormonow?Zeby mniej smierdziec uzywam antyperspirantu i to troche pomaga
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości