Bioinformatyka??

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
groszek

Re: Bioinformatyka??

Post autor: groszek »

cześć:)Ja jestem w tym roku po maturze i własnie złoŻyłąm papiery na bioinformatykę na uam-ie.Czekam na wyniki i bardzo się boję, bo ponoć przyjmują tylko 15 osób na rok:(A czy ktoś wie moŻe ile trzeba było mieć punktów w zaszłym roku rzeby się dostać?
m

Re: Bioinformatyka??

Post autor: m »

Mam kilka pytań) Ile osób na miejsce w tym roku było? Jakie są perspektywy pracy po bioinformatyce w Polsce? Gdzie moŻna pracować? I jakie są średnie płace tak najogólniej?^^ Z góry dzięki za odpowiedź.
Link
Posty: 2
Rejestracja: 26 sie 2006, o 22:23

Re: Bioinformatyka??

Post autor: Link »

Mam pytanie Jakie są progi punktowe na bioinformatyke na UAM? Czy trudno się tam dostać?
Link
Posty: 2
Rejestracja: 26 sie 2006, o 22:23

Re: Bioinformatyka??

Post autor: Link »

Wielkie dzięki sil! a propo, kojarzy mi się Twój nick, czy ja Cię nie widziałem na forum Neo?
Sil
Posty: 244
Rejestracja: 12 sty 2006, o 19:37

Re: Bioinformatyka??

Post autor: Sil »

Forum Neo? Nie przypominam sobie, ale jeśli sznasz tam kogoś o podobnym nicku, to możesz go ode mnie pozdrowić
mif

Re: Bioinformatyka??

Post autor: mif »

Czesc! Dostalam sie na bioinformatyke w Wilnie na Uniwersytet Wilenski. Na Litwie bioinformatyka wyklada sie tylko na UW, juz drugi rok na Litwie. Na dany kierunek przyjmuja tylko 30 osob. Wyklada sie na fekultecie matematyki i informatyki. Chcialabym sie zapoznac z Polakami, studiujacymi bioinformatyke.
Pozdrowienia z Wilna :)
Go¶æ

Re: Bioinformatyka??

Post autor: Go¶æ »

Jestem na 4 roku bioinfo UAM :)

Uwielbiam ten kierunek, ale nie wybierajcie go - i tak wam się nie spodoba! :D Za duŻa konkurencja to niezdrowo :)
Go¶æ

Re: Bioinformatyka??

Post autor: Go¶æ »

Mam pytanie czy po bioinformatyce moŻna dostać prace np . jako zwykły programista :?:
jola

Re: Bioinformatyka??

Post autor: jola »

od czego zalezy kolor hemolimfy?
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: Bioinformatyka??

Post autor: badger »

od tego jaki barwnik jest w niej rozpuszczony, moze to byc hemocyjanina, chlorokruoryna lub hemoerytryna.
deltoid

Re: Bioinformatyka??

Post autor: deltoid »

Na UAM w Poznaniu, wymagają 1 przedmiotu czy 3 ?
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: Bioinformatyka??

Post autor: badger »

deltoid pisze:Na UAM w Poznaniu, wymagają 1 przedmiotu czy 3 ?
jednego, wystarczy sama biologia rozszerzona
deltoid

Re: Bioinformatyka??

Post autor: deltoid »

A jak z chemią na tym kierunku ? Trzeba być orłem ? :)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości