Kotka sika po kątach.

adbej
Posty: 2
Rejestracja: 6 lip 2009, o 07:15

Kotka sika po kątach.

Post autor: adbej »

Pomocy moja kotka 3 letnia sika po kątach nawet nie idzie do kuwety a zalatwia sie gdzie popadnie ale nie raz siku i kupe robi do kuwety i dzisiaj jak zauwazylem to bylo mokro na parkiecie i mam juz troche czarny parkiet poniszczony przez ten jej mocz.
Czekam na wasza odpowiedz bo to mnie juz denerwuje od dluzszego czasu jak kotka bezczelnie sika po tych katach a nie wiem co moze byc ta przyczyna .
Awatar użytkownika
Tahtimittari
Posty: 1061
Rejestracja: 8 paź 2008, o 13:57

Re: Kotka sika po kątach.

Post autor: Tahtimittari »

w jakim wieku ta kotka jest? jeśli kociak to łatwo można ją nauczyć jeszcze.

tak,czy inaczej - kup taki preparat w sklepie zoologicznym odstraszający zwierzaki, który można stosować w zamkniętych pomieszczeniach i spryskuj nim te miejsca w których się załatwila.
adbej
Posty: 2
Rejestracja: 6 lip 2009, o 07:15

Re: Kotka sika po kątach.

Post autor: adbej »

kupilem ten sprej i czy mozna go psikac na lakierowany parkiet jezeli mam politurowany parkiet . odpisz.
A boje sie ze go zniszcze w moim domu.
Awatar użytkownika
Tahtimittari
Posty: 1061
Rejestracja: 8 paź 2008, o 13:57

Re: Kotka sika po kątach.

Post autor: Tahtimittari »

nie wiem,to już musisz zobaczyć co na opakowaniu pisze, jakieś przeciwwskazania.
zamiast psikania na parkiet tak dla pewności możesz po prostu popsikać jakąś ścierkę i położyć w danym miejscu, wtedy nic się nie stanie
nelia
Posty: 280
Rejestracja: 9 maja 2009, o 10:39

Re: Kotka sika po kątach.

Post autor: nelia »

Moje kotki też czasem załątwiają się tam, gdzie nie trzeba, jak mają róję.
Można je wysterylizować.
Piszesz, że masz trzyletnią kotkę, więc nie wiem, czy takie metody zadziałają, ale:
ja jak uczyłam moje kotki załatwiania do kuwety to wystarczyło zetrzeć mocz z miejsca, gdzie się załatwiły, papierem toaletowym i wrzucić to do kuwety.
Nauczyły się bezbłędnie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość