Jaka jest proporcja nakładu na nauke ?

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
Olaa
Posty: 95
Rejestracja: 12 wrz 2007, o 18:06

Re: Jaka jest proporcja nakładu na nauke ?

Post autor: Olaa »

Powiem Ci tak - na farmacji jest duzo nauki, ale da sie to przezyc. Ja lubie chemie i ucze sie tego w wiekszosci przypadkow z przyjemnoscia (jesli nauka w ogole moze byc przyjemna). Moja przyjaciolka i wspollokatorka studiuje lekarski, na rownoleglym roku, uczymy sie mniej wiecej tyle samo, ona jest bardziej zawzieta w sobie i moze uczy sie wiecej, ale dlatego ze chce, a nie, ze musi. Dla mnie lekarski bylby trudniejszy, bo ani anatomia ani fizjologia nie ciekawia mnie tak jak chemia i musialabym sie bardzo zmuszac do nauki tych przedmiotow (z reszta musialam). Zalezy co lubisz. Materialu jest porownywalna ilosc, chociaz na pierwszym roku farmacja ma duzo latwiej:) (z perspektywy czasu mam wrazenie, ze na pierwszym roku nie robilam nic, ale pamietam, ze strasznie narzekalam i uwazalam ze ciagle musze zakuwac) Nikt Ci nie udzieli jednoznacznej odpowiedzi, bo punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości