EKO - PLANETA ~ test ~

Wszystko o olimpiadzie biologicznej i olimpiadzie wiedzy ekologicznej oraz konkursach przyrodniczych dla uczniów, studentów i miłośników przyrody.
pawelch
Posty: 31
Rejestracja: 2 lis 2007, o 21:54

Re: EKO - PLANETA ~ test ~

Post autor: pawelch »

Przypuszczam, że poprawne odpowiedzi do ponadgimnazjalnego to:
1c
2a
3a
4b
5 ?
6b
7c
8b
9a
10c
11c
12d
13d
14a
15d
16a
17b
18c
19
20b
21 ja zaznaczyłęm pstrągi i uważam, że dobrze ponieważ są boindykatorami. Ale najprawdopodobniej będą to jednak larwy chruścika
22b
23 c / d ?
24 a
25b
26a
27a
28c
29d
30b

Opisowe to chyba wiadomo

Ile zdobyliście pkt tak mniej więcej? Ja myśle ze test 22/30. Z jakimi wynikami kwalifikuje się do woj? I ile osób ze szkoły się kwalifikuje?

pzdr
Awatar użytkownika
AnYya
Posty: 118
Rejestracja: 8 sty 2008, o 09:18

Re: EKO - PLANETA ~ test ~

Post autor: AnYya »

Eko-planeta o ile się orientuje nie ma etapu wojewódzkiego. to tylko jeden test.
Kamillo89
Posty: 7
Rejestracja: 4 mar 2008, o 14:17

Re: EKO - PLANETA ~ test ~

Post autor: Kamillo89 »

No,troszeczkę jesteś mało poinformowany:)Konkurs składa się z 3 etapów - w pierwszym-szkolnym-rozwiązujesz test. Drugi etap-wojewódzki-składa się z 2 części: część pisemna i część ustna. 3 etap to już tylko pisemny. Na każdy kolejny etap trzeba uzyskać odpowiednią ilość punktów:)
A nawiązując do samego konkursu, w tym roku też brałem w nim udział.I powiem szczerze - nie przygotowałem się do niego odpowiednio. Ale szukając odpowiedzi na pytania zamknięte zauważyłem, że mam tylko 5 błędów, tak więc chyba nie jest tak źle)
No, ale zostało przecież jeszcze otwarte

A co do postu pawelch - masz racje, bioindykatorami są chruściki:) przypuszczalnie mogłyby to być też pstrągi, ale żyją one nawet nie w 1% wód w Polsce:)

Ja niestety już nie będe miał możliwości wziąść w nim udziału.Tak więc życze powodzenia młodszym rocznikom
Gregor7
Posty: 166
Rejestracja: 26 mar 2006, o 15:34

Re: EKO - PLANETA ~ test ~

Post autor: Gregor7 »

ciekawe skad wziales te info Kamillo89 o_O
Awatar użytkownika
AnYya
Posty: 118
Rejestracja: 8 sty 2008, o 09:18

Re: EKO - PLANETA ~ test ~

Post autor: AnYya »

No właśnie dokładnie ja tam nigdy nie słyszałam o żadnym następnym etapie może chodzi Ci o jakiś inny konkurs bo na stronie eko planety nic o czymś takim nie ma.
junior1_90
Posty: 1
Rejestracja: 30 mar 2008, o 13:03

Re: EKO - PLANETA ~ test ~

Post autor: junior1_90 »

Czesc wszystkim) W tym roku byl prosciutki testD tylko nie jestem pewny kilku opd bo nam nie dali testow i nie pamietam w niektorych co dalem. czy a itd. a co do nagród. nie orientujecie sie ile miala w tamtym roku 1 osoba w Polsce? pytam tak z ciekawosci czy to byl jakis mozg czy co:D:D
czaki257
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2008, o 14:36

Re: EKO - PLANETA ~ test ~

Post autor: czaki257 »

a może ktoś wie gdzie można znaleźć wyniki edycji 2008 byłbym bardzo wdzięczny
Ziomal
Posty: 1
Rejestracja: 25 paź 2008, o 14:01

Re: EKO - PLANETA ~ test ~

Post autor: Ziomal »

ja startuję w tym roku w konkursie jesli ktos kiedys uczestniczył w tym konkursie prosze o pomoc piszcie na gadu: 6176920
MUSZYNA
Posty: 1
Rejestracja: 29 gru 2008, o 20:52

Re: EKO - PLANETA ~ test ~

Post autor: MUSZYNA »

Ziomal pisze:ja startuję w tym roku w konkursie jesli ktos kiedys uczestniczył w tym konkursie prosze o pomoc piszcie na gadu: 6176920
Mam PYTANIE MOŻE KTOŚ ORIENTUJE SIE JAK WYKONA TEN ALBUM?
huba021292
Posty: 494
Rejestracja: 13 cze 2008, o 13:32

Re: EKO - PLANETA ~ test ~

Post autor: huba021292 »

A ta olimpiada to żenada.
a
Posty: 6
Rejestracja: 8 lis 2006, o 15:21

Re: EKO - PLANETA ~ test ~

Post autor: a »

Witam
Wiem że w tym roku ponownie jest organizowana EKO - PLANETA. Więc zwracam się do was z prośbą. Czy już macie albo będziecie mieć odpowiedzi do testu z 2009 r ? Mam pisać za rok i juz chce zacząć się przygotowywać. Więc jak ktoś napisze może tu podrzucić ?
Eidżi
Posty: 25
Rejestracja: 4 sie 2009, o 09:26

Re: EKO - PLANETA ~ test ~

Post autor: Eidżi »

Ja nawet nie dostałam od pani tych rozwiązań, ale co mi tam jakoś poszło. chyba na dużo odpowiedziałam, że mi dali nagrodę DDDD (ps. powiedzmy, że strzelałam w niektórych miejscach) Ale pisemne poszło mi dobrze, pomimo iż miało być o wodzie itd DDD
amrs1
Posty: 2
Rejestracja: 12 lut 2010, o 13:48

Re: EKO - PLANETA ~ test ~

Post autor: amrs1 »

SIEMKA
jeśli ktoś ma tes z Eko-planeta to plis podajcie linik na ten tes
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości