Czy ktoś mógłby mi doradzić? :)

Wybór uczelni o kierunku ekologia i ochrona środowiska. Zasady punktacji i rekrutacji na uczelniach. Wykaz materiałów i ciekawostek ekologicznych.
ankaaa
Posty: 2
Rejestracja: 21 sie 2009, o 19:25

Czy ktoś mógłby mi doradzić? :)

Post autor: ankaaa »

Niedługo przyjdzie mi zdawać maturę. Jestem na bio-chemie.
Mój problem polega na tym,ze nie wiem, co chciałabym studiować,dlatego prosiłabym o jakieś wskazówki.Najbardziej ze wszystkich przedmiotów szkolnych ciekawi mnie biologia i na pewno z nią chciałabym wiązac swoją przyszłość, ale dokładnie nie wiem, jaki kierunek wybrać. Moja mama jest nauczycielem i wiem, że jesli poszłabym na samą biologię to też zostanę belfrem,a co do tego zawodu, to nie mam zdania.
Jeśli chodzi o moje cechy char. to uwielbiam spedzac czas w ogrodzie, dbac o niego itd., lubę też obserwowac przyrode i jej zjawiska, a ogólnie chciałabym pracowac w terenie, dokonywać pomiarów, sprawdzac, porównywać.Jestem z tych, którzy mogą pobrudzić sobie ręce Chciałabym raczej aktywnie pracowac, bo to sprawia mi naprawde przyjemnośc. Nie znosze siedziec w miejscu. Chciałabym dostawć ciągle jakieś zadania, żeby czas był ciągle zajęty.Naprawde nie chodzi o zarobki, moge skromnie żyć, ale chciałabym wykonywac coś z pasją.Co mi doradzacie.?Zastanawiałam sie nad ochroną srodowiska, ale cięzko mi sie zdecydować.(taki już charakter)
Znajdzie się jakas dobra dusza, która mi pomoże?
smooth_criminal
Posty: 261
Rejestracja: 6 sie 2009, o 13:19

Re: Czy ktoś mógłby mi doradzić? :)

Post autor: smooth_criminal »

a na jakiej uczelni masz zamiar studiowac? to wazne bo programy roznia sie na innych uczelniach ?
kania
Posty: 8
Rejestracja: 20 lip 2009, o 11:26

Re: Czy ktoś mógłby mi doradzić? :)

Post autor: kania »

proponuję np. gospodarkę przestrzenną, tyle że tam potrzebna jest rozszerzona geografia, możesz także ochronę środowiska albo na UAMie jest taki fajny kierunek ekologia i zarządzanie zasobami przyrody". Albo poszukaj sobie czegoś na uniwersytecie przyrodniczym, pewnie coś znajdziesz )
ankaaa
Posty: 2
Rejestracja: 21 sie 2009, o 19:25

Re: Czy ktoś mógłby mi doradzić? :)

Post autor: ankaaa »

Dziekuje, że ktoś odpisał.
Jednak parę dni temu, pewna osoba uświadomiła mi, że muszę walczyć o to, z czego chciałam zrezygnować, więc wszystko, co wyżej napisałam troche odejdzie w niełaskę, ale mimo wszystko dziękuję dobrym duszom za słowo".
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości