Kursy maturalne z bioli w Gdańsku - co polecacie?

Ogłoszenia na temat wydarzeń przyrodniczych, opinie i komentarze, tematycznie związane z forum przyrodniczym.
sanctus000
Posty: 42
Rejestracja: 22 lip 2008, o 18:52

Kursy maturalne z bioli w Gdańsku - co polecacie?

Post autor: sanctus000 »

Chciałabym poprawiać biologię. Muszę to jakoś połączyć z pierwszym rokiem studiów dlatego planuje wybrać się na jakieś kursy przygotowawcze w Gdańsku. Czy ktoś mógłby mi polecić jakąś firmę?
gosiak89
Posty: 16
Rejestracja: 8 sie 2008, o 18:15

Re: Kursy maturalne z bioli w Gdańsku - co polecacie?

Post autor: gosiak89 »

nie polecam medicusa, chodzilam wprawdzie w szczecinie, ale wszedzie jest tak samo.
te kursy sa dla osob ktore nie maja samozaparcia i nie potrafia sobie czasu zorganizowac.
poza tym na kursach rozdaja zadania wybrane ze zbiorów zadan- wiem, bo przerobilam dziesiatki takich zbiorów.
sanctus000
Posty: 42
Rejestracja: 22 lip 2008, o 18:52

Re: Kursy maturalne z bioli w Gdańsku - co polecacie?

Post autor: sanctus000 »

Wydaję mi się że nawet na takich kursach znajdzie się jakaś perełka w postaci fajnego wykładowcy:) Chodziłam na kursy które prowadził najlepszy fizyk w mieści. Liczę że ktoś da mi namiary na dobrego wykładowcę z biologii.

[ Dodano: Sob Sie 09, 2008 08:35 ]
Wie ktoś coś może o takich firmach jak: Indeks, Adept, Akademia?

[ Dodano: Sob Sie 09, 2008 08:37 ]
gosiak89, czyli uważasz że z kursy z bioli strata czasu? Czy może jednak opłacało się czego dowodem jest dobrze zdana matura
trebron17
Posty: 7
Rejestracja: 31 lip 2008, o 22:01

Re: Kursy maturalne z bioli w Gdańsku - co polecacie?

Post autor: trebron17 »

Cześć:) ja chodziłem do Indeksu na biologię, chemię i fizykę w Bydgoszczy. Na bio trafiła mi się świetna nauczycielka i bardzo sobie chwalę, biologię dzięki temu napisałem najlepiej, bo bardzo dużo wymagała i fajnie opowiadała:) A ja żeby się uczyć potrzebuję naprawdę silnego kopa no i od niej go dostałem:P A dostałem się dzięki temu na lekarski do Gdańska:)

P.S. Chemia i fizyka tez były fajne, naprawdę nie żałuję wydanych pieniędzy, a poza tym to nie jest takie drogie w porównaniu do korepetycji prywatnych:)

Jak chcesz spytać o szczegóły to napisz na gg, bo to w każdym mieście pewnie tak samo wygląda:)

Pozdrawiam
sanctus000
Posty: 42
Rejestracja: 22 lip 2008, o 18:52

Re: Kursy maturalne z bioli w Gdańsku - co polecacie?

Post autor: sanctus000 »

trebron17, najbardziej właśnie podobał mi sie Indeks, wszystko fajnie wytłumaczone na stronie, przyzwoita cena. I gratuluje lekarskiego - mój wymarzony kierunek na wymarzonej uczelni

[ Dodano: Sob Sie 09, 2008 11:52 ]
A może ktoś chodził do gdańskiego Indeksu?
gosiak89
Posty: 16
Rejestracja: 8 sie 2008, o 18:15

Re: Kursy maturalne z bioli w Gdańsku - co polecacie?

Post autor: gosiak89 »

biologia to byla strata czasu, szybko sie zorientowalam ze jestem w stanie sie duzo w domu sama nauczyc- i rzeczywiscie zrezygnowalam z tych kursow i dalam rade:)
przesiedzialam w domu caly rok, siedzac przy biurku i rozwiązujac zbior zadan po zbiorze.
moim zdaniem jesli juz, powinienes zdecydowac sie na korepetycje, ale przede wszystkim samodzielnie pracowac

na tych kursach spotkalam osoby ktore w domu nie robily NIC i uwazaly ze chodzac tam nadrobia cokolwiek i sie dostana na wymarzone studia:/

[ Dodano: Sob Sie 09, 2008 14:19 ]
wypowiadalam sie na temat medicusa
sanctus000
Posty: 42
Rejestracja: 22 lip 2008, o 18:52

Re: Kursy maturalne z bioli w Gdańsku - co polecacie?

Post autor: sanctus000 »

Nie chodzi o to że jestem zbyt leniwa (jestem tylko trochę leniwa:)) aby przysiąść sama w domu do biologii po prostu boje się że nie da się tego połączyć ze studiami. Bioli uczyłam się dużo więc coś jeszcze pamiętam a zależy mi najbardziej na robieniu z nauczycielem pakietów. Pewnie że nie liczę na to ze ktoś odwali za mnie cała robota. gosiak89, nie jesteś pierwsza, która odradza mi medicusa, więc coś w tym musi być.
misiaqd
Posty: 340
Rejestracja: 14 sie 2008, o 12:15

Re: Kursy maturalne z bioli w Gdańsku - co polecacie?

Post autor: misiaqd »

takie kursy motywują do nauki:) ja chodziłam do medicusa w poznaniu całą 2 klasę i polecam!
meduza99
Posty: 3
Rejestracja: 21 paź 2009, o 13:15

Re: Kursy maturalne z bioli w Gdańsku - co polecacie?

Post autor: meduza99 »

Hejka bardzo fajne spotkania i warsztaty metodyczne będą odbywać się 4 listopada w Gdańsku organizowane przez Operon a poza tym nie wiem czy braliście udział w salonach maturzystów można na nich było sie dowiedzieć wszystkiego co nas czeka na maturze a tak w ogóle zerknijcie na ich stronkę jest mnóstwo różnych fajnych informacji i przydatnych
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości