Ściskanie jąder

Forum seksualne poruszające szerokie problemy płci i relacji między osobnikami tej samej lub przeciwnej płci, potrzebami oraz zaburzeniami
shigella85
Posty: 2
Rejestracja: 26 paź 2009, o 09:15

Ściskanie jąder

Post autor: shigella85 »

Cześć,

Nie wiecie czy ściskanie jąder podczas zabaw erotycznych jest bezpieczne? Lubię jak dziewczyna ściska mi je mocno, aż do bólu, mogę mieć przez to potem jakieś problemy, raka, bezpłodność itd.?
Awatar użytkownika
eszel
Posty: 280
Rejestracja: 16 paź 2009, o 22:36

Re: Ściskanie jąder

Post autor: eszel »

Nie rozumiem, jak mozna czerpac przyjemnosc ze sciskania jąder, to tak jakby Ci szpilke pod paznokiec ktos wciskał. Podziwiam Cie stary. A co do problemów, to ja slyszalem, ze noszenie obislych gaci i spodni wplywa negatywnie na narzady plciowe meskie. Jaja nie sa z kamienia, musza oddychac, miec przewiewnie, nie za goraco.
Orchidea
Posty: 168
Rejestracja: 14 sie 2009, o 23:27

Re: Ściskanie jąder

Post autor: Orchidea »

Czasem zastanawiam się czy niektórzy pisząc tu nie robią sobie jaj

No ale co do Twojego problemu,obaw-to ja słyszałam m.in. na lekcjach biologii o tym samym-co pisze poprzednik.
shigella85
Posty: 2
Rejestracja: 26 paź 2009, o 09:15

Re: Ściskanie jąder

Post autor: shigella85 »

Może niektórzy robią - ja akurat piszę poważnie
Awatar użytkownika
Litawor
Posty: 340
Rejestracja: 12 wrz 2008, o 12:05

Re: Ściskanie jąder

Post autor: Litawor »

Ale noszenie obcisłych spodni jest niezdrowe dlatego, że jądra są bliżej ciała i przez to narażone na wyższą temperaturę. Nijak ma się to do krótkotrwałego ściskania ich. Nie mówię, że jest to bezpieczne - tego nie wiem, ale analogia do obcisłych spodni byłaby tu błędna.
Jakusz
Posty: 2313
Rejestracja: 8 sty 2007, o 22:03

Re: Ściskanie jąder

Post autor: Jakusz »

eszel pisze:A co do problemów, to ja slyszalem, ze noszenie obislych gaci i spodni wplywa negatywnie na narzady plciowe meskie.
Obcisła bielizna może powodować zmniejszenie jakości spermy z uwagi na podwyższenie się temperatury panującej w obrębie jąder. Bielizna powoduje przybliżenie jąder do ciała, które w naturalnych warunkach jest cieplejsze niż worek mosznowy.
Awatar użytkownika
ziabol
Posty: 319
Rejestracja: 22 wrz 2007, o 16:10

Re: Ściskanie jąder

Post autor: ziabol »

on nie pytał o gacie
szczerze mówiąc nie wiem czy tak szczególnie mądre jest ściskanie jąder do bólu, dziewczyna może je ściskać mocno, ale gdy nastąpi u Ciebie odpowiedni stopień podniecenia wtedy nie powinieneś odczuwać bólu.Inaczej mówią powinna zacząć od delikatnych pieszczot a potem Cię miażdzyć.
Awatar użytkownika
madalinka
Posty: 45
Rejestracja: 5 lis 2009, o 19:57

Re: Ściskanie jąder

Post autor: madalinka »

sadze ze moze dojsc do mechanicznego uszkodzenia ich struktury. Tak na logike. Co za tym idzie, mozliwe nowotworzenie i bezplodnosc lub pogorszenie jakosci spermy.
gambi
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2010, o 12:41

Re: Ściskanie jąder

Post autor: gambi »

Nie wiem czy aż tak mocno ci je ściska żeby je uszkodzić. wątpię żeby takie ściskanie miało jakikolwiek wpływ na twoje jądra, bo wiadomo że jakby je dość mocno ścisnąć hehe to myślę ze byłby to koniec twojej przyjemności. A z kolei sciskanie jąder wydaje mi się, że wielu ludzi tak robi bo jest to podniecające.
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: Ściskanie jąder

Post autor: york »

pewnie to bardziej je dotyka niż sciska, wszystko z umiarem, jeśli zrobi to za mocno to napewno moze cos zostac uszkodzone
Awatar użytkownika
Cinereus
Posty: 312
Rejestracja: 7 lut 2009, o 00:36

Re: Ściskanie jąder

Post autor: Cinereus »

przy urazie jader moze dojsc, nie tak jak powiedziala kolezanka - do pogorszenia jakosci spermy (dobre to bylo ^^) tylko do uszkodzenia bariery krew-jadro, naplyniecia przeciwcial w miejsce spermatogenezy i zniszczenie plemnikow = bezplodnosc.
ktos195xD
Posty: 11
Rejestracja: 21 sty 2009, o 12:11

Re: Ściskanie jąder

Post autor: ktos195xD »

shigella85 pisze:Cześć,

Nie wiecie czy ściskanie jąder podczas zabaw erotycznych jest bezpieczne? Lubię jak dziewczyna ściska mi je mocno, aż do bólu, mogę mieć przez to potem jakieś problemy, raka, bezpłodność itd.?

Generalnie ból jest objawem świadczącym, że w organiźmie dzieje się coś, co zdecydowanie nie powinno, prawda? A skoro tak, łatwo wywnioskować, że ma to na niego negatywny wpływ. Proste, logiczne
danip
Posty: 28
Rejestracja: 21 lip 2010, o 21:37

Re: Ściskanie jąder

Post autor: danip »

nie no bez jaj ludzie (że tak ładnie powiem )
struktura jąder jest dość delikatna a umiejscowienie w mosznie jest rzeczywiście spowodowana regulacją temperatury
ale podejżewam że dopuki dziewczyna nie będzie na tyle agresywna żeby je naprawdę uszkodzić mechanicznie, to nic im się nie powinno stać
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 0 gości