jak długo żyją plemniki

Forum seksualne poruszające szerokie problemy płci i relacji między osobnikami tej samej lub przeciwnej płci, potrzebami oraz zaburzeniami
linka2345
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2009, o 12:26

jak długo żyją plemniki

Post autor: linka2345 »

Witam. Mam taki dosyć spory problem. Zacznę od tego że mam 17 lat i z chłopakiem nie urawialiśmy seksu co najwyżej tzw gierki znaczy się robienie przyjemności sobie na wzajem. i mam problem Bo on miał ręcę w swojej spermie i podczas Gdy mi hmm włozyl je wiadomo gdzie to czy wtedy można zajść w ciążę Właściwie to myślałam że nie ale koleżanka mnie przestraszyla że to możliwe więć teraz sama nie wiem co mam o tym myśleć i co w związku z tym robić. /
Bardzo proszę kogoś o pomoc i wyjaśnienie mi sytuacji
Awatar użytkownika
anulkax7
Posty: 174
Rejestracja: 30 maja 2009, o 21:45

Re: jak długo żyją plemniki

Post autor: anulkax7 »

72 godziny.
yeast
Posty: 2248
Rejestracja: 5 lip 2007, o 16:36

Re: jak długo żyją plemniki

Post autor: yeast »

Ale prawdopodobienstwo jest male.
akolita
Posty: 48
Rejestracja: 16 cze 2008, o 14:21

Re: jak długo żyją plemniki

Post autor: akolita »

Było już kilka takich tematów.
To jest tak , nikt nie da CI 100% pewności że do niczego nie doszło.
Prawdopodobieństwo jest znikome ale zależy od kilku czynników. Jeżeli plemniki trafiły tam zaraz po ejakulacji + jaki dzień cyklu miałaś. Czy wprowadził je że tak powiem głęboko to ma w sumie znaczenie. A co do długości życia plemników to literatura jest różna i pisze tak samo różnie. Od kilkunastu do kilkudziesięciu godzin/kilku dni( tak niedawno wyczytałem) w drogach rodnych kobiety mogą przeżyć przy sprzyjających warunkach

Natomiast zagrożenie jest małe ale jak już mówiłem nikt nie da CI 100% i nie, nie prawie kazań tylko przy okazji przypominam że jak takie zabawy mają miejsce to może warto pomyśleć o stałej antykoncepcji. A w takiej sytuacji jak chcesz być spokojniejsza to tabletka 72 jest jakimś rozwiązaniem.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość