jedzenie dla malego kotka

baniakosss
Posty: 1
Rejestracja: 21 gru 2009, o 20:20

jedzenie dla malego kotka

Post autor: baniakosss »

witam od kilku dni mam u siebie trzymiesiecznego kotka (a przynajmniej tak mniej wiecej okresla ją weterynarz). znalazlam ja na dworze, na szczescie dzien przed sniegiem i mrozem chciałam zapytac ile taki maly kociak powinien dostawac jedzenia suchego i mokrego i czy powinien tez dostawac juz jedzonko ktore ma chronic przed gromadzeniem sie wlosow w brzuchu.
pozdrawiam
yeast
Posty: 2248
Rejestracja: 5 lip 2007, o 16:36

Re: jedzenie dla malego kotka

Post autor: yeast »

Mlodemu kociakowi mozna dawac troche mleka (specjalnego dla kotow, bron boze nie krowiego), oraz karmic go specjalnymi karmami dla kociat, zarowno mokrymi, jak i suchymi (ale wtedy trzeba sie upewnic, ze ma zawsze dostep do wody). Rozne maltpasty na pozbycie sie siersci tez sa wskazane. Genralnie nie ma to az takiego zaczenia, jesli karma jest z dobrej firmy. Mozna oczywiscie kotka tez karmic rybka, mieskiem itp.
Awatar użytkownika
Miniaa
Posty: 388
Rejestracja: 7 maja 2009, o 19:05

Re: jedzenie dla malego kotka

Post autor: Miniaa »

Preparaty na odkłaczanie dozwolone są po chyba 7-8 mc. Sprawdź na opakowaniu. W każdym razie nie ucz kota jeść zbyt dużo mokrego, bo potem będą z tym problemy. Jak kot urośnie i bestia będzie zjadać 4 saszetki dziennie :p
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości