Ciąża..

Forum seksualne poruszające szerokie problemy płci i relacji między osobnikami tej samej lub przeciwnej płci, potrzebami oraz zaburzeniami
killer1992
Posty: 4
Rejestracja: 20 sty 2010, o 13:35

Ciąża..

Post autor: killer1992 »

Witam Chciałem opisać swój problem i dowiedzieć, się czegoś więcej. A więc : Około godz. 14.00 masturbowałem się i miałem wytrysk nasienia w majtki i tak zostało. następnie przebywałem w domu, wyszedłem na ujemną temperaturę na dość długi czas i znowu byłem w domu. Po godz. 24.00 kochałem się, jednak nie polegało to na wkładaniu penisa do pochwy tylko poprostu na dotykaniu się, na dotykaniu penisem [mod] jej intymnych miejsc majtek nie zmieniałem,l wogóle po tym incydencie o 14 nic nie robiłem z ta częścią ciała i tu moje pytanie czy plemniki pozostawione w majtkach mogły przeżyć 10 godz, i czy jeśli przeżyły czy jest taka możliwość, że nie wprowadzając penisa do pochwy i nie mając wytrysku w niej, co by te stworki tam przetransportował, głębiej to czy jest możliwe, że dziewczyna może zajść w ciążę ? Zakładając, że ma dni płodne.
Awatar użytkownika
fornix
Posty: 175
Rejestracja: 30 sie 2008, o 09:36

Re: Ciąża..

Post autor: fornix »

Myślę, że plemniki nie miały szans przeżyć w takich warunkach tyle czasu, bardziej możliwe wydaje się zapłodnienie przy dotykaniu penisem jej intymnych miejsc", aczkolwiek stężenie ilości plemników bez ejakulacji nie mogło być za duże.
killer1992
Posty: 4
Rejestracja: 20 sty 2010, o 13:35

Re: Ciąża..

Post autor: killer1992 »

Znaczy, że stężenie nie było za duże beż wytrysku ? tzn w sumie, że jeśli ją dotykałem w intymne miejsca, a nie miałem wytrysku, tym bardziej, że nie wchodziłem do pochwy, to szanse na zajście są nikłe ? Bo jedyna szansą byłyby plemniki na penisie które powstały o godz. 14.00 ale z tego co twierdzisz nie przeżyłby tak długo
Awatar użytkownika
fornix
Posty: 175
Rejestracja: 30 sie 2008, o 09:36

Re: Ciąża..

Post autor: fornix »

Miałem na myśli śluz wydobywajacy sie podczas erekcji.
Choć to co piszą na wiki wydaje się być dla Ciebie optymistyczne, zresztą poczytaj sam

Kod: Zaznacz cały

pl.wikipedia.org/wiki/Preejakulat
killer1992
Posty: 4
Rejestracja: 20 sty 2010, o 13:35

Re: Ciąża..

Post autor: killer1992 »

aa no rozumiem. czyli mogły zostać plemniki w penisie i wraz z tym śluzem podczas erekcji wydostać się na zewnątrz i całkiem żywe. ale teraz takie pytanie, jeśli nawet by się wydostały to czy bez wytrysku same sobie dotrą do pochwy a następnie głębiej do komórki jajowej ? bo czytałem, że im większy wytrysk tym dalej polecą co sprzyja zapłodnieniu a tu by same sobie musiały poradzić
Awatar użytkownika
fornix
Posty: 175
Rejestracja: 30 sie 2008, o 09:36

Re: Ciąża..

Post autor: fornix »

Wydaje mi się, że szanse na zapłodnienie są raczej niewielkie, (choć np. w trakcie dni płodnych śluz kobiety znacznie ułatwia plemnikom ich długą drogę).
Radziłbym nie panikować i być dobrej myśli, a następnym razem użyć prezerwatywy
grzyb_m
Posty: 994
Rejestracja: 3 lut 2007, o 13:50

Re: Ciąża..

Post autor: grzyb_m »

Dzieciaczki, najpierw myślcie, potem działajcie. Ja rozumiem podniecenie, eksplozja wazopresyny ale zachowajcie zdrowy rozsądek.
killer1992
Posty: 4
Rejestracja: 20 sty 2010, o 13:35

Re: Ciąża..

Post autor: killer1992 »

River Wielkie dzięki za pomoc
RIVER Jeszcze raz dzięki . Pozdro
carloswrz
Posty: 86
Rejestracja: 9 sty 2010, o 15:18

Re: Ciąża..

Post autor: carloswrz »

killer1992 licz się ze słowami,bo na forum tez pewne zasady są
Awatar użytkownika
kawa
Posty: 334
Rejestracja: 30 lip 2008, o 07:50

Re: Ciąża..

Post autor: kawa »

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość