praca inżynierska zootechnika, prosze pomóżcie ;]

Problemy zoologii w tym anatomii, fizjologii, morfologii, embriologii, cytologii, również zwierząt domowych
noemi123
Posty: 5
Rejestracja: 9 cze 2008, o 19:31

praca inżynierska zootechnika, prosze pomóżcie ;]

Post autor: noemi123 »

hej, mam taka dosyć nietypową prośbę!
Na następny semestr studiów zootechnicznych wybieramy tematy prac inżynierskich.Szczególna prośba skierowana jest dla zootechników.
Interesują mnie zwierzęta amatorskie, owce bądź bydło,a powiem szczerze nie wiem na jaki konkrety temat mogłabym pisać, jaką problematykę poruszyć. Pomoc co prawda mogę uzyskać od promotora,ale liczę na waszą pomysłowość i oryginalność. Zainteresowana byłam pracą o hodowli zachowawczej ale ten temat jest już przez kogoś zarezerwowany.
Pomóżcie proszę, żeby się troszkę rozjaśniło w głowie .
Zakres pracy to:
warunki utrzymania zwierząt
dobrostan zwierząt
organizacja produkcji zwierzęcej
technologia produkcji zwierzęcej
surowce pochodzenia zwierzęcego
analizy jakości surowców pochodzenia zwierzęcego
analizy metod kontroli użytkowości, oceny wartości hodowlanej,selekcji
analiza żywienia zwierząt.

Z góry dziękuje za wszelką dobra rade .
Awatar użytkownika
malgosi35
Posty: 3706
Rejestracja: 13 lut 2007, o 13:01

Re: praca inżynierska zootechnika, prosze pomóżcie ;]

Post autor: malgosi35 »

amatorskie<owce bądź bydło

Albo ja czegoś nie rozumiem
noemi123
Posty: 5
Rejestracja: 9 cze 2008, o 19:31

Re: praca inżynierska zootechnika, prosze pomóżcie ;]

Post autor: noemi123 »

Interesuja mnie zwierzęta amatorskie jak psy, koty, a także bydło i małe przeżuwacze a konkretnie owce. Może źle się wyraziłam. Z ktoregoś z tych gatunków chciałabym pisać prace.
kokorzga
Posty: 5
Rejestracja: 27 lut 2010, o 17:25

Re: praca inżynierska zootechnika, prosze pomóżcie ;]

Post autor: kokorzga »

Hej
Raczej musisz pisac w jednym kierunku . Jak już piszesz o zwierzetach amatorskich to pisz o nich . Możesz napisac o hobbistycznym chowie tych zwierząt np o psach , hostorie udomowienia , powstałe rasy warunki trzymania w domu , tresura , zywienie , inne kierunki utrzymywania tych zwierząt ( np . psy policyjne , w rehabilitacji) .Możesz też pisac ogolnie o chowie amatorskich zwierząt jakie sie choduje, skad to sie wzieło itp itd.
Jezeli pisałabys mo owcach to juz napisałas o czym moglabys pisac o warunkach utrzymania i technologi pordukcji .
noemi123
Posty: 5
Rejestracja: 9 cze 2008, o 19:31

Re: praca inżynierska zootechnika, prosze pomóżcie ;]

Post autor: noemi123 »

dzięki
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości