Czy w ten sposób plemniki mogą zapłodnić?

Forum seksualne poruszające szerokie problemy płci i relacji między osobnikami tej samej lub przeciwnej płci, potrzebami oraz zaburzeniami
nieznajomy1
Posty: 1
Rejestracja: 9 mar 2010, o 18:33

Czy w ten sposób plemniki mogą zapłodnić?

Post autor: nieznajomy1 »

Witam! Dręczy mnie jedno pytanie. Czy jeżeli sperma na ręczniku po 20-24H od czasu wytrysku, jest wyschnięta i czy może zapłodnić ? Ręcznik przez te 20H był na poręczy i się suszył ( był on w łazience ). I jeszcze drugie pytanie. Po jakim czasie obumierają plemniki i czy wyschnięta sperma oznacza nieżywe i nie mogące zapłodnić już plemniki ? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam, nieznajomy1 !
Awatar użytkownika
kawa
Posty: 334
Rejestracja: 30 lip 2008, o 07:50

Re: Czy w ten sposób plemniki mogą zapłodnić?

Post autor: kawa »

eeee a nawet gdyby ta sperma na reczniku zawierala zywe plemniki to jak one mialyby zaplodnic masz w domu amatorki wkladania sobie recznikow gleboko w imtymne otwory ciala?
Awatar użytkownika
fornix
Posty: 175
Rejestracja: 30 sie 2008, o 09:36

Re: Czy w ten sposób plemniki mogą zapłodnić?

Post autor: fornix »

Nawet gdyby takowe amatorki były, to i tak nie ma żadnych szans na zapłodnienie.
Basior
Posty: 53
Rejestracja: 12 kwie 2008, o 10:52

Re: Czy w ten sposób plemniki mogą zapłodnić?

Post autor: Basior »

nieznajomy1 mam pytanie czy emo-martynka to twoja siostra
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: Czy w ten sposób plemniki mogą zapłodnić?

Post autor: doktorka »

nieznajomy1, czil ałt, nie ma szans na zaplodnienie, plemniki dawno wziely i umarly. I tak, wyschniete plemniki=zdechle plemniki.
Awatar użytkownika
DMchemik
Posty: 4052
Rejestracja: 26 wrz 2006, o 23:43

[Link] Czy w ten sposób plemniki mogą zapłodnić?

Post autor: DMchemik »

A mnie ten temat coś za bardzo przypomina tę starą historię: mam-wielki-problem-prosze-o-pomoc-vt4110.htm
PeReS
Posty: 141
Rejestracja: 14 cze 2009, o 18:41

Re: Czy w ten sposób plemniki mogą zapłodnić?

Post autor: PeReS »

Ja mysle ze powinien sie bac, moze zaplodni siostre, babcie albo koze. Swoja droga czy przypadkiem niektore urazy mozgu (przypadkowe lub celowe) nie wywoluja nieodpartej checi spolkowania z roznymi przedmiotami na skutek braku rozpoznawania i kojarzenia?


Jedyny plus z tej recznikowej masturbacji to ze nie bedzie z tego dzieci. Tak trzymaj stary, lepiej pakuj swoje DNA w recznik niz zebys mial je przekazac.
ногомас

Re: Czy w ten sposób plemniki mogą zapłodnić?

Post autor: ногомас »

sorry, że nic nie wnoszę do tematu, ale nie wiedziałem, że takie rzeczy dzieją się na świecie

tak więc

<facepalm
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości