testy i pytania z olimpiady ekologicznej (zestawy zadań)

Pomoc w przygotowaniu do olimpiady Wiedzy Ekologicznej zwanej też olimpiadą ekologiczną. Wykaz materiałów, testy i rozwiązania.
alkaa
Posty: 3
Rejestracja: 29 mar 2010, o 13:04

testy i pytania z olimpiady ekologicznej (zestawy zadań)

Post autor: alkaa »

Czy ma ktoś może jakies testy z zesszłych lat, albo jakieś przykładowe testy ekologiczne, może ktoś ma Zbiór zestawów pytań XIX-XXIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej, red. Falencka-Jabłońska M., M., bo nigdzie tej książki nie mogę dostać, a byłabym zainteresowana:))
Może z doświadczenia wiecie z czego najlepiej się uczyć?:)
Byłabym wdzięczna za kżdą radę.
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: testy,pytania

Post autor: lith »

A pytałaś u siebie w szkole? Bo jak trochę ogarniają to powinni coś tam zbierać Jeżeli chodzi o sama naukę to ja uważam, że za dużo nie ma się sensu uczyć (bo jak sie nie uda to szkoda będzie ), szczególnie jakiś szczegółowych książek przekopywać, bo to nie ten typ konkursu. Z reszta wystarczy sobie pytania z poprzednich lat przejrzeć. 50% sukcesu to ogólne orientowanie się w temacie, znajomość podstaw, ekologiczny sposób myślenia, pozostałe 50% to szczęście i to czy się trafi coś co przypadkiem gdzieś przeczytasz, natkniesz się, czy ustne podpasują.
alkaa
Posty: 3
Rejestracja: 29 mar 2010, o 13:04

Re: testy,pytania

Post autor: alkaa »

właśnie w szkole cienko z testami bardzo, bo nikt sie tym konkursem nigdy nie intersował] i w ogóle nie mam praktycznie żadnych przykładowych testów, a już nie mówiąc o testach z zeszłych lat, mam tylko z tego roku:pp także bardzo proszę o jakieś pomoce )
Awatar użytkownika
temarihermiona
Posty: 191
Rejestracja: 10 lis 2007, o 18:26

Re: testy,pytania

Post autor: temarihermiona »

przyłączam się do prośby niektórzy naprawdę nie mają ich w bibliotece (abstrahując od tego, że całą jest w tej chwili w piwnicy, bo szkoła jest remontowana):(
owe

[Link] testy i pytania z olimpiady ekologicznej (zestawy zadań)

Post autor: owe »

ładnie trzeba poprosić borodzieja o zgodę na zamieszczenie na naszym forum a następnie przyrodnika który pewnie ma na półce wszystkie testy z poprzednich lat
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość