Farmacja na WUM

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
żabka
Posty: 269
Rejestracja: 9 kwie 2006, o 08:34

Re: Farmacja na WUM

Post autor: żabka »

Generalnie 2 rok to ten na którym najwięcej osób nie daje rady. 2 lata temu 2 roku nie zaliczyło ponad 40 osób. Jak jest teraz nie wiem ale nie sądzę, że dużo się zmieniło.
ногомас

Re: Farmacja na WUM

Post autor: ногомас »

Nie zaliczyło 40 osób? Z ilu? Czy to oznacza, że ta czterdziestka całkowicie odpada, czy mogą powtarzać? Wybacz, ale mam trochę małe pojęcie o studiach, a zawsze warto się czegoś dowiedzieć.
merinda2
Posty: 45
Rejestracja: 13 lip 2008, o 03:04

Re: Farmacja na WUM

Post autor: merinda2 »

Te osoby mogą powtarzać rok chodzi się tylko na te przedmioty, których sie nie zaliczyło.
żabka
Posty: 269
Rejestracja: 9 kwie 2006, o 08:34

Re: Farmacja na WUM

Post autor: żabka »

Dokładnie nie pamiętam ale mniej więcej 160-170 było na początku 2 roku. Ci co nie zaliczyli musieli powtarzać rok (oczywiście odpłatnie). Najwięcej odpadło na chemii analitycznej i organicznej.
Awatar użytkownika
mediatan
Posty: 452
Rejestracja: 20 maja 2008, o 19:37

Re: Farmacja na WUM

Post autor: mediatan »

Nie wytrzymam i musze sie wtrącić i pochwalić wyczynami zakładu chemii analitycznej w tym roku.

Kolokwium ze spektroskopii
liczba piszących pierwszą turę to ok 70osóbltwyniki drugiej tury niebawem. Ilość osób które zaliczyły metodę: 8 (słownie: OSIEM).
Aż sie nie mogę doczekać wyników w mojej turze ale bedzie równie ciekawie

Witaj żabko, z tego co nam mówiła dr Prokopienko to u was tylko 50% studentów miało wyjściówkę ze spektro
żabka
Posty: 269
Rejestracja: 9 kwie 2006, o 08:34

Re: Farmacja na WUM

Post autor: żabka »

taa spektro, zabawnie było ale za to ile okazji do spotkań ze znajomymi, integracja pełna powodzenia w walce z tym nie do końca normalnym zakładem
Awatar użytkownika
Black Widow
Posty: 267
Rejestracja: 24 cze 2009, o 12:36

Re: Farmacja na WUM

Post autor: Black Widow »

mam pytanie. wyczytałam, że na farmację na WUM
jako przedmiot dodatkowy liczą matematykę podstawową. Czyli liczą wszystkim czy nie wszystkim? nie rozumiem przecież w tym roku każdy bez wyjątku matematykę podstawową zdawał. proszę o odp, bo troszkę się pogubiłam w tym.
Awatar użytkownika
mediatan
Posty: 452
Rejestracja: 20 maja 2008, o 19:37

Re: Farmacja na WUM

Post autor: mediatan »

Liczą wszystkim matme, jest max 300pkt po 100 za biol i chem rozszerzoną i 100matmeltmoze byc podst.

żabciu, Mi tam wcale nie było do śmiechu widząc pytania ze spektro, jak zobacze wyniki to tym bardziej nie będzie
Ludzie z zakładu niech sie dalej zastanawiają czemu nikt później nie chce pisać u nich mgra,

A w ogóle to ja nie wiem czy chce na ten 3ci rok sie dostać, dziekan zapowiedział zwiększenie nam o 60% godzin biochemii
Awatar użytkownika
Black Widow
Posty: 267
Rejestracja: 24 cze 2009, o 12:36

Re: Farmacja na WUM

Post autor: Black Widow »

aha dzieki czyli rozszerzona licza tak samo jak podstawe?
robert_m
Posty: 49
Rejestracja: 17 maja 2010, o 08:23

Re: Farmacja na WUM

Post autor: robert_m »

Hej, ja też wybieram się na WUM. A wynik z poziomu rozszerzonego przeliczany jest na poziom podstawowy zgodnie z przelicznikiem zamieszczonym na stronie WUM w dziale o rekrutacji.
Awatar użytkownika
Black Widow
Posty: 267
Rejestracja: 24 cze 2009, o 12:36

Re: Farmacja na WUM

Post autor: Black Widow »

czyli jak ktoś ma lepiej zdaną rozszerzoną ma większe szanse czy na jedno wychodzi?
robert_m
Posty: 49
Rejestracja: 17 maja 2010, o 08:23

Re: Farmacja na WUM

Post autor: robert_m »

Różnica nie jest zbyt wielka. Przyznaję, że ja sam zdawałem rozszerzoną matematykę .
żabka
Posty: 269
Rejestracja: 9 kwie 2006, o 08:34

Re: Farmacja na WUM

Post autor: żabka »

mediatan pisze:A w ogóle to ja nie wiem czy chce na ten 3ci rok sie dostać, dziekan zapowiedział zwiększenie nam o 60% godzin biochemii
Jeżeli przy okazji rozciągnie ją w czasie to nie jest to wcale zły pomysł. Powiedziałabym, że nawet bardzo dobry. Ogarnięcie takiej ilości materiału w 1 semestr to jest masakra. Ale z tego co słyszałam to w tym roku zmienił się profesor i nie ma już problemów z biochemia
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość