Ratujmy Dolinę Rospudy!!!

Jak chronimy środowisko w Polsce i na świecie. Co możemy zmienić na płaszczyźnie ekologii? Pomysły, projekty, pytania dotyczące ochrony środowiska.
Awatar użytkownika
Pablo
Posty: 960
Rejestracja: 30 wrz 2006, o 13:10

Re: Ratujmy Dolinę Rospudy!!!

Post autor: Pablo »

Gdy sie slyszy ze przez tak cudowne miejsce, jaka jest Dolina Rospudy tak dzikiej przyrody jakiej nie ma nigdzie w Polsce ma przebiegac trasa to az serce mnie boli. Kurde jak by nie mogli tego minac, malo miejsca w Polsce by niszczyc tak piekne miejsce "ZABIJAĆ DZIKĄ PRZYRODĘ". I po co komu ta trasa Jestem ciekaw czy az tyle osob bedzie jedzic do Helsinek przez ta trase
Czy ona jest naprawde potrzebna
Ja rozumiem bo Polska musi isc z biegiem czasu, ze jestesmy w Europie i Polska ma sie rozwijac lecz nie kosztem Polskiej Dzikiej Przyrody.
Kurde czy Ci ludzie nie maja serca czy robia to by zyskac poparcie, ale napweno mojego nie zyskaja nigdy. Lepiej by sie zajali innymi sprawami w Polsce niz budowa drogi a jest ich mnostwo wezniejszych chociaz by propagowaniem ochrony przyrody mlodym ludzia, zalesaniem terenu a nie budowa drogi przez Doline Rospudy.
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości