technik farmacji po biologi? dziennie , zaocznie

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: technik farmacji po biologi? dziennie , zaocznie

Post autor: Biochejter »

Ach, takie buty. Szkoda że tylko w teorii, bo zamojska OMEGA którą podałaś w przykładzie zdaje się, prowadzi takie zajęcia i niech nie ściemniają ] Ale to prywatne studium i wiadomo o co chodzi ]
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: technik farmacji po biologi? dziennie , zaocznie

Post autor: Padre Morf »

karla616 pisze:Owszem - w niektórych szkołach zajęcia odbywają się wieczorami, plus ewentualnie w soboty, ale nadal jest to tryb dzienny (przynajmniej w teorii).
ano dla przykładu:
"organizacja zajęć: kształcenie prowadzone jest systemem stacjonarnym (nie zaocznym !), 3-4 dni w tygodniu: w piątki po południu, soboty, niedziele, w inne dni po uzgodnieniu z uczniami"

przy czym w te inne dni uczniowie mają WF ]
karla616
Posty: 3
Rejestracja: 11 sie 2009, o 07:55

Re: technik farmacji po biologi? dziennie , zaocznie

Post autor: karla616 »

Czyli wszystko zostało po staremu
No ale wiadomo - każdy kombinuje jak może. A że zajęcia w trybie zaocznym/wieczorowym zawsze były bardziej oblegane na wszelkiego rodzaju studiumach, to dlaczego te miałyby się pozbawiać potencjalnych klientów.
oliwiaola
Posty: 2
Rejestracja: 20 lip 2009, o 12:30

Re: technik farmacji po biologi? dziennie , zaocznie

Post autor: oliwiaola »

hmm to moze ktos mi doradzi. jestem po pierwszym roku ochrony srod. jednak ciagle zadrecza mnie mysl by isc na studium farmac. zlozylam dokumenty czekam na liste przyjetych jednak nie jestem pewna czy dac sobie spokoj ze studiami i wybrac farmacje wkoncu ma sie tylko technika ale czuje powolanie w tym zawodzie. na studia farme nie dostalam sie . jednak ciagle stawiam sobie pytanie a jesli rzucę studia i bede żałować wyboru. kurcze takie cieple kluchy ze mnie . i jednak nie chce dziennie ciągnąć ochrony i studium
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: technik farmacji po biologi? dziennie , zaocznie

Post autor: Biochejter »

oliwiaola pisze:nie chce dziennie ciągnąć ochrony i studium
No to masz odpowiedź p

Ps. I tak po mgr z OŚ i jednocześnie techniku farm. pewnie wylądujesz w aptece (po Ochronie Środowiska pracy w zawodzie tyle co kiciuś napłakał), więc nie wiem czy jest sens się w to bawić. Chyba że koniecznie chcesz mieć skończone studia wyższe - ale to zawsze możesz coś zaocznie śmignąć jakiegoś lic./inż/mgra i papier będzie ]

[ Dodano: |25 Sie 2009|, o 08:22 ]
oliwiaola pisze:czy dac sobie spokoj ze studiami i wybrac farmacje wkoncu ma sie tylko technika ale czuje powolanie w tym zawodzie
Bez powołania nie ma czego szukać w tym zawodzie
medyczne studium
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2010, o 13:48

Re: technik farmacji po biologi? dziennie , zaocznie

Post autor: medyczne studium »

Wszystkich zainteresowanych kierunkami tj. Technik Farmaceutyczny, Higienistka Stomatologiczna, Asystentka Stomatologiczna zachecamy do odwiedzenia naszej strony internetowej a pozniej szkoly:)

Z powazaniem
Medyczne Studium Zawodowe W Czestochowie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości