Proszę o pomoc

Forum seksualne poruszające szerokie problemy płci i relacji między osobnikami tej samej lub przeciwnej płci, potrzebami oraz zaburzeniami
Pytajnikczek
Posty: 5
Rejestracja: 23 maja 2010, o 11:06

Proszę o pomoc

Post autor: Pytajnikczek »

Witam. Mam pewien problem. Wiem, ze dla Was moze to byc smieszne, dziecinne etc. ale ja się na prawdę martwie. Ostatnio masturbowałem się, ok. godziny 12-13. Później myłem ręce, penisa itd. Około 17 się kąpałem. Pozniej wyszedłem z domu, widziałem się z koleżankami, na przywitanie podając im rękę itd. Czy jest możliwe, że one poźniej, dotykając sie w okolice pochwy, czy coś w tym stylu mogły wprowadzić plemniki i moglo dojsc do zaploadnienia ?
Prosze o powazne odpowiedzi, bo na prawdę jestem niespokojny.
Dziękuję z góry i pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Proszę o pomoc

Post autor: Medycyna Lwów »

nie - nie jest to możliwe D
Awatar użytkownika
marti91
Posty: 210
Rejestracja: 10 kwie 2009, o 10:56

Re: Proszę o pomoc

Post autor: marti91 »

Nie mogło dojść do zapłodnienia
Awatar użytkownika
lukasz471
Posty: 882
Rejestracja: 27 kwie 2010, o 01:57

Re: Proszę o pomoc

Post autor: lukasz471 »

Poważne odpowiedzi na takie pytania? Plemniki giną szybko poza drogami rodnymi. Nawet gdybyś nie mył rąk i nic nimi nie robił, nie byłoby szansy. Jeśli dodać do tego mydło i kontakt z innymi przedmiotami to szkoda w ogóle gadać.
Pytajnikczek
Posty: 5
Rejestracja: 23 maja 2010, o 11:06

Re: Proszę o pomoc

Post autor: Pytajnikczek »

A jeśli nawet byłaby opcja, że umyłbym się niedokładnie, to na 100% nie mogłoby dojść ? Lub gdyby plemniki były na jakichś przedmiotach ?
Dziękuję bardzo za odpowiedzi i poważne potraktowanie mojego problemu.
EDIT: Tak wiem że to dziecinne, ale psychika i emocje biorą górę.
Awatar użytkownika
marti91
Posty: 210
Rejestracja: 10 kwie 2009, o 10:56

Re: Proszę o pomoc

Post autor: marti91 »

A najlepiej to się powstrzymywac przed czynnościami, które robiłeś o 12 -13 I bedzie nie 100, a 10000%
Pytajnikczek
Posty: 5
Rejestracja: 23 maja 2010, o 11:06

Re: Proszę o pomoc

Post autor: Pytajnikczek »

No chyba się postaram . Czyli mówicie, że nie ma opcji żeby coś z tego wyniknęło ?
Awatar użytkownika
Tahtimittari
Posty: 1061
Rejestracja: 8 paź 2008, o 13:57

Re: Proszę o pomoc

Post autor: Tahtimittari »

Podobno plemniki lubią dostawać się do organizmu przez nos,a potem zapłodnić. Takie to cwane bestie. Także radziłabym uwazać.
Pytajnikczek
Posty: 5
Rejestracja: 23 maja 2010, o 11:06

Re: Proszę o pomoc

Post autor: Pytajnikczek »

Prosiłem żeby nie pisać takich ironicznych komentarzy.
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: Proszę o pomoc

Post autor: Stalowy »

Po tylu poważnych zapewnieniach poważnych użytkownikach nie pozostaje nic innego jak się z tego śmiać
Pytajnikczek
Posty: 5
Rejestracja: 23 maja 2010, o 11:06

Re: Proszę o pomoc

Post autor: Pytajnikczek »

Nie siedzę z Wami tutaj na forum więc niestety nie potrafie odróżnić poważnych użytkowników od prześmiewców . Ale dziękuję za pomoc, wiem że pytanie rodem z Bravo, ale wychodze z zasady, że lepiej się upewnić)
someone
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2010, o 15:24

Re: Proszę o pomoc

Post autor: someone »

Nie chce nowego tematu robic wiec zapytam tutaj. czy możliwe jest, zeby plemniki przetrwały np. na reczniku, ktorym pozniej wyciera sie kobieta i w ten sposob doszlo do zaplodnienia
Awatar użytkownika
lukasz471
Posty: 882
Rejestracja: 27 kwie 2010, o 01:57

Re: Proszę o pomoc

Post autor: lukasz471 »

Boże. Ciekawe jak się nazywa ta fobia. Pewnie ma jakąś nazwę. Spermofobia? Nie ma szans do cholery.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości