W-f na medycyne?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
justys :)
Posty: 9
Rejestracja: 23 lut 2007, o 17:31

Re: W-f na medycyne?

Post autor: justys :) »

hejka słyszałam że w ramach w-fu na medycynie np. (AM we Wrocku) można chodzić na zajęcia z tańca towarzyskiego słyszał ktoś o tym Jeśli tak, to kolejny powód żeby zdawać na medyka
Bincz
Posty: 8
Rejestracja: 2 sie 2007, o 15:07

Re: W-f na medycyne?

Post autor: Bincz »

Możesz zamiast ćwiczeń ogólnych zapisać sie do jakiejś sekcji np. siatkarskiej i po kłopocie.
Polecam sport na medycynie, bo tak, to można sie zasiedzieć od tej nauki. Pyzatym lepiej sie uczy po wysiłku fizycznym i jest on niezbędny do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego.

[ Dodano: Czw Sie 02, 2007 17:24 ]
justys :) pisze:hejka słyszałam że w ramach w-fu na medycynie np. (AM we Wrocku) można chodzić na zajęcia z tańca towarzyskiego słyszał ktoś o tym Jeśli tak, to kolejny powód żeby zdawać na medyka
To prawda.
Ja w ramach W-f grałem w sekcji koszykarskiej
anonim92
Posty: 38
Rejestracja: 2 lip 2010, o 14:35

Re: W-f na medycyne?

Post autor: anonim92 »

a czy ktoś się orientuje, jak wygląda sprawa z farmacją/chemią? czy jeżeli ktoś nie miał oceny z wf-u na świadectwie maturalnym, może mieć problemy z dostaniem się na wyżej wspomniane studia?
Awatar użytkownika
Falx
Posty: 165
Rejestracja: 17 mar 2009, o 10:45

Re: W-f na medycyne?

Post autor: Falx »

anonim92 pisze:a czy ktoś się orientuje, jak wygląda sprawa z farmacją/chemią? czy jeżeli ktoś nie miał oceny z wf-u na świadectwie maturalnym, może mieć problemy z dostaniem się na wyżej wspomniane studia?
nie może mieć problemów - czy jesteś zdolną osobą do podjęcia konkretnych studiów to i tak decyduje lekarz medycyny pracy. Uczelnia zazwyczaj daje skierowanie do lek med pracy.
Awatar użytkownika
Silvena
Posty: 101
Rejestracja: 23 paź 2009, o 19:42

Re: W-f na medycyne?

Post autor: Silvena »

Przecież oni nawet nie mają dostępu do Twojego świadectwa z ocenami, tylko do tego maturalnego z procentami". Spokojnie
Awatar użytkownika
godziasia
Posty: 1058
Rejestracja: 3 cze 2009, o 16:50

Re: W-f na medycyne?

Post autor: godziasia »

właśnie nie rozumiem takich pytań. Przecież w wymaganiach na stronie uczelni pisze jak wół, wymagają wyników z matur z danych przedmiotów, plus ewentualnie w Poznaniu wysokiej średniej jeśli się ma wynik progowy. Nigdzie nie napisali, że koniecznie trzeba mieć ocenę z wfu.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości