Czy można zajść w ciąże?

Forum seksualne poruszające szerokie problemy płci i relacji między osobnikami tej samej lub przeciwnej płci, potrzebami oraz zaburzeniami
probiolog
Posty: 14
Rejestracja: 21 sie 2010, o 10:32

Czy można zajść w ciąże?

Post autor: probiolog »

Gdy stymuluje penisem łechtaczkę dziewczyny czy od wydobywającego się płynu (ejakulatu) może Ona zajść w ciąże? Zaznaczam że nie ma stosunku czy penetracji pochwy przez członka.
Awatar użytkownika
tusiulka
Posty: 475
Rejestracja: 25 lip 2008, o 17:28

Re: Czy można zajść w ciąże?

Post autor: tusiulka »

Ejakulat wydobywa się przy wytrysku, przed wytryskiem wydobywa się płyn zwany preejakulatem (może on zawierać plemniki zdolne do zapłodnienia).
Jakieś ryzyko, że preejakulat spłynie do pochwy jest. Od łechtaczki do pochwy droga niedługa. Należy uważać z takimi zabawami. Jeśli nie chcecie się stresowac po takiej zabawie użyjcie prezerwatywy i wtedy możecie dowoli się bawić.
probiolog
Posty: 14
Rejestracja: 21 sie 2010, o 10:32

Re: Czy można zajść w ciąże?

Post autor: probiolog »

No ale piszesz że preejakulat MOŻE zawierać plemniki zdolne do zapłodnienia, czyli może ich nie być a jak są to ile ich jest np. w procentach w stosunku do ejakulatu? A po drugie niech ktoś się wypowie jaka jest szansa na przejście tych może plemników przez niebezpieczne dla niech środowisko jak pochwa itd A po trzecie może nie feministka się wypowie bo mogę podejrzewać że feministka może być przeciwna abym w ogóle dotykał penisem łechtaczki mojej dziewczyny i to taka mała akcja odstraszająca
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Czy można zajść w ciąże?

Post autor: Padre Morf »

A po trzecie może nie feministka się wypowie bo mogę podejrzewać że feministka może być przeciwna abym w ogóle dotykał penisem łechtaczki mojej dziewczyny i to taka mała akcja odstraszająca

od nadmiernej podejrzliwości jest psycholog albo psychiatra.

A szansa na zajście w ciążę jest tyle, że minimalna. Rozmawianie tu o procentach jest bez sensu - jedni uprawiają sex kilka lat i nic, inni pójdą na raz i kończy się dzidzią.
Awatar użytkownika
Tahtimittari
Posty: 1061
Rejestracja: 8 paź 2008, o 13:57

Re: Czy można zajść w ciąże?

Post autor: Tahtimittari »

No zajść można nikt nie broni :: )
Awatar użytkownika
Zegar
Posty: 379
Rejestracja: 1 maja 2007, o 00:47

Re: Czy można zajść w ciąże?

Post autor: Zegar »

Moszna.
Awatar użytkownika
tusiulka
Posty: 475
Rejestracja: 25 lip 2008, o 17:28

Re: Czy można zajść w ciąże?

Post autor: tusiulka »

probiolog pisze: A po trzecie może nie feministka się wypowie bo mogę podejrzewać że feministka może być przeciwna abym w ogóle dotykał penisem łechtaczki mojej dziewczyny i to taka mała akcja odstraszająca
Chciałam pomóc, ale skoro moja pomoc jest zbędna do ciao bejbe
probiolog
Posty: 14
Rejestracja: 21 sie 2010, o 10:32

Re: Czy można zajść w ciąże?

Post autor: probiolog »

Naprawdę dziękuję za odpowiedzi, nie chciałem nikogo urazić czy nie brałem poważnie odpowiedzi, ale co dwie głowy to nie jedna. A jakieś badania dotyczące zawartości plemników w preejakulacie chyba są. Że można zajść to zdaję sobie sprawę tylko czy to jest taka szansa jak ta że wygram w totka czy troszkę mniejsza, może mniejsza niż zażywanie pigułek antykoncepcyjnych i uprawianie seksu, dlatego pytam. Dziękuję jeśli pojawią się jakieś dalsze odpowiedzi.
probiolog
Posty: 14
Rejestracja: 21 sie 2010, o 10:32

Re: Czy można zajść w ciąże?

Post autor: probiolog »

Ha! Informacje z Wiki.
Preejakulat, płyn ejakulacyjny (z łac. pre – przed + ejakulat) – wydzielina gruczołów opuszkowo-cewkowych, wydobywająca się z penisa podczas pobudzenia seksualnego, pełniąca funkcję naturalnego lubrykantu. Nie zostało dowiedzione, że preejakulat może zawierać plemniki, co umożliwiłoby zapłodnienie nawet, jeśli nie doszłoby do wytrysku. W badaniach klinicznych na małych grupach pacjentów z prawidłową ilością plemników w ejakulacie stwierdzono, że preejakulat w ogóle[1] nie zawierał plemników lub zawierał ich bardzo małe ilości, do tego o upośledzonej ruchliwości[2], które nie mogą spowodować zapłodnienia, a także plemniki martwe w tym samym badaniu wykazano, że preejakulat może zawierać limfocyty CD4 i makrofagi, zatem może być w nim obecny wirus HIV. Autorzy zasugerowali, że ryzyko zarażenia HIV jest większe niż domniemane ryzyko ciąży w przypadku dostania się preejakulatu do pochwy, gdyż nigdy nie stwierdzono przypadku takiego zapłodnienia. Badania przeprowadzone w 2007 r. na Uniwersytecie Cambridge oraz New York Presbyterian Hospital pod przewodnictwem światowej sławy profesora ginekologii, seksuologii i położnictwa David Resnicka potwierdziły, że zapłodnienie poprzez płyn ejakulacyjny nie jest możliwe[2]. . Mimo to niektórzy specjaliści zajmujący się edukacją seksualną i tematyką planowania rodziny ostrzegają, że nawet jeśli stosunek seksualny nie zakończy się wytryskiem, może stanowić ryzyko ciąży
I jeszcze dołóżmy to że nie było penetracji pochwy i te plemniki o upośledzonej ruchliwości miały by znaleźć dróżkę do jajeczka. No nie wiem czy ta szansa jednak nie jest jak wygrana w totka?
probiolog
Posty: 14
Rejestracja: 21 sie 2010, o 10:32

Re: Czy można zajść w ciąże?

Post autor: probiolog »

Nother one.
PIP: A study in Boston, Massachusetts, and another study in New York City examined samples of pre ejaculate fluid from HIV seropositive and HIV seronegative men to determine whether HIV was or was not present in pre ejaculate fluid. The researchers found macrophages and CD4 lymphocytes in most samples, indicating that HIV was present. The more significant finding, however, was that most pre ejaculate samples did not contain any sperm and those that did had only small clumps of a very small amount of sperm which seemed to be immobile. A larger study is needed to verify these results. If these results are confirmed, they may dispel the myth that pre ejaculate fluid contains sperm. An ongoing WHO/USAID study shows that the pregnancy rate caused by men with 3 million sperm/ml/ejaculation is very low fertility clinics consider men with a sperm count of no more than 5 million/ml to be infertile, particularly if is there is low motility. The average ejaculation has about 100 million sperm/ml, but about 10 million sperm pass through the cervical mucus, about 1 million make it to the top of the uterine tract, and just about 100,000 sperm reach the fallopian tubes. Thus, only a couple of sperm, assuming motility, would reach the fallopian tubes in the case of the pre ejaculate samples with some sperm, which tended to be immobile (sperm levels only in the 1000s). Thus, the probability of pregnancy is very low if pre-ejaculate fluid enters the vagina. Pre-ejaculate fluid of 6 of the 9 HIV seropositive donors in Boston and 6 of the 14 HIV seropositive donors in New York contained HIV, regardless of symptom status or antiretroviral therapy status. Thus, the risk of HIV transmission may be higher than unplanned pregnancy, so people should use condoms before the penis enters the vagina, mouth, or anus.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Tahtimittari
Posty: 1061
Rejestracja: 8 paź 2008, o 13:57

Re: Czy można zajść w ciąże?

Post autor: Tahtimittari »

dziecko, to jak wygrana w totka dla rodziców
Awatar użytkownika
Pakolla Malajestra
Posty: 138
Rejestracja: 28 lip 2010, o 17:22

Re: Czy można zajść w ciąże?

Post autor: Pakolla Malajestra »

Gdy stymuluje penisem łechtaczkę dziewczyny czy od wydobywającego się płynu (ejakulatu) może Ona zajść w ciąże?

jak bedziesz mocniej strzelał, to napewno zajdzie, przynajmniej kolezanka zaszla
probiolog
Posty: 14
Rejestracja: 21 sie 2010, o 10:32

Re: Czy można zajść w ciąże?

Post autor: probiolog »

No ale patrzcie na badania naukowe. W preejakulacie stwierdzono (jeśli w ogóle tam były) parę tysięcy zmęczonych, upośledzonych żołnierzyków. niech to będzie 10000. Przy stu milionach normalnie, jest to 0,001 tej wartości i w dodatku chyba 0,0001 tej liczby dociera do jajeczka więc mamy 0,000001 szansy że tam się w ogóle pojawi jakiś. Po za tym jeszcze nie są wprowadzone do pochwy. Jeśli ktoś mi powie że jest realna szansa na zapłodnienie to nie wierzy w to co widzi (chyba raz na 1000 lat przy zabawach 3 razy na dzień w dni płodne). I jeszcze stwierdzenie
nigdy nie stwierdzono przypadku takiego zapłodnienia.
oraz
Badania przeprowadzone w 2007 r. na Uniwersytecie Cambridge oraz New York Presbyterian Hospital pod przewodnictwem światowej sławy profesora ginekologii, seksuologii i położnictwa David Resnicka potwierdziły, że zapłodnienie poprzez płyn ejakulacyjny nie jest możliwe
Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości