Jak skutecznie zabic plemniki.

Forum seksualne poruszające szerokie problemy płci i relacji między osobnikami tej samej lub przeciwnej płci, potrzebami oraz zaburzeniami
ugabuga
Posty: 3
Rejestracja: 2 lip 2010, o 13:51

Jak skutecznie zabic plemniki.

Post autor: ugabuga »

Co jest najlepszym środkiem na zabicie plemników ? Mydło aktywne srebro ? proszę o pomoc. Bo myślę ze wytrzeć to ręcznikiem to nie wystarcza w 100 %
Awatar użytkownika
Prins
Posty: 122
Rejestracja: 21 sty 2010, o 16:50

Re: Jak skutecznie zabic plemniki.

Post autor: Prins »

No to teraz wyzwanie dla producentów proszków do prania. stworzyć produkt ze specjalnymi mikrogranulkami które unicestwiają plemniki. Już widzę te reklamy.
"-Mój chłopak ejakulował na moją ulubioną sukienkę i co teraz?!?
-nie martw się o to nowy Ariel.bla bla

Ehh. białka w plemniki na pewno denaturują w wysokiej temperaturze jak większość białek . Kwasy i silne detergenty (słabe pewnie też) powinny też się sprawdzić. W sumie to co może zrobić krzywdę tobie, może też zrobić krzywdę plemnikombo to w sumie twoja armia

Zabijać plemnikibezduszny morderca
PeReS
Posty: 141
Rejestracja: 14 cze 2009, o 18:41

Re: Jak skutecznie zabic plemniki.

Post autor: PeReS »

eh. szkoda gadac. Porazka systemu edukacji jest to, ze dzieci ucza sie z demotywatorow. gdzie rady daja inne dzieci chcace miec demota na glownej.
Zeby zajsc w ciaze trzeba miec wyjatkowego pecha lub szczescie - zalezy od punktu widzenia. Plemnik owszem zyje jakis czas ale zaledwie 72h jest zdolny do zaplodnienia, a komorka jajowa ma zdaje sie krotszy czas (moze nie byc do konca prawdziwe, dawno temu bylo jak tego sie dowiedzialem.).
Wciaz nie moge zrozumiec jednego: prezerwatywy, tabletki, kastracja, sterylizacja. nie ucza o tym w szkole?

Moze by tak zaczac kasowac masowo posty z pytaniem o jak zabic plemnik z recznika w ktory sie spu zejakulowalem po 5 minutach pracy reka i czy ma znaczenie czy to byla prawa czy lewa? boje sie o mame. Tak na znak protestu i zmuszenia do ruszenia glowa. albo niech sie bawia w sloneczka.

Tak czy siak - podtrzymuje. acetylen na torbe
ugabuga
Posty: 3
Rejestracja: 2 lip 2010, o 13:51

Re: Jak skutecznie zabic plemniki.

Post autor: ugabuga »

No to odpowiem inaczej. Bo widzę ze jestem porównywany do dzieci z czegoś tam. Mianowicie chodzi mi o to ze mój chłopak masturbował się jakieś 16 godzin przez stosunkiem. NO wiec dlatego się pytam bo wiem że na pewno się myl ale czy , mogło dojść do zapoldnienia? Czy nikle szanse ? wiem że to głupie pytanie ale mógł cos ominąć może trochę zostało pod napletkiem no dlatego się pytam.
Awatar użytkownika
Prins
Posty: 122
Rejestracja: 21 sty 2010, o 16:50

Re: Jak skutecznie zabic plemniki.

Post autor: Prins »

Przede wszystkim pogratuluj chłopakowi że się masturbuje mając możliwość odbywania regularnych stosunków z dziewczyną o rany

Po drugie jak to ktoś na jednym forum kiedyś powiedział w odpowiedzi na podobne pytanie:
"Słuchaj, zawsze jest jakaś jedna setna, tysięczna prawdopodobieństwa na to że rzeczywiście plemnik pokona wszystkie te bariery które mu zgotowano, że przebrnie morze wanny lub basenu, potem niczym pustelnik pokona te kilometry wiodące do macicy w nieprzyjaznym kwaśnym środowisku i jakimś cudem połączy się wyczerpany z komórką jajową. Ale nawet wtedy, kiedy tym sposobem zajdziesz w ciążę, to bądź szczęśliwa .BO URODZISZ k***a HERKULESA"
ugabuga
Posty: 3
Rejestracja: 2 lip 2010, o 13:51

Re: Jak skutecznie zabic plemniki.

Post autor: ugabuga »

OK no tez racja dobra dzieki za odpowiedz. Za kare brak przez miesiac sexu Odpowiedzia bylo bo mi sie nudzilo co za dziecko.
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: Jak skutecznie zabic plemniki.

Post autor: Stalowy »

No to teraz dopiero się będzie masturbował

Może zamiast tego weź mu podrzuć parę filmów na DVD, co?
Awatar użytkownika
siouxsiesioux
Posty: 110
Rejestracja: 2 lip 2009, o 09:11

Re: Jak skutecznie zabic plemniki.

Post autor: siouxsiesioux »

.
Sparz chłopaka wrzątkiem po każdym takim zdarzeniu. A tak serio to mam wrażenie, że przydałoby się trochę dojrzeć (psychicznie) przed rozpoczęciem współżycia.
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Jak skutecznie zabic plemniki.

Post autor: Padre Morf »

Sparz chłopaka wrzątkiem po każdym takim zdarzeniu.

ew. płukanie cewki moczowej stężonym HClem
Awatar użytkownika
Madlene
Posty: 218
Rejestracja: 1 gru 2008, o 22:08

Re: Jak skutecznie zabic plemniki.

Post autor: Madlene »

cewnikowanie przez Siostrę Basię Pitbull
Awatar użytkownika
Prins
Posty: 122
Rejestracja: 21 sty 2010, o 16:50

Re: Jak skutecznie zabic plemniki.

Post autor: Prins »

Boję się was
PeReS
Posty: 141
Rejestracja: 14 cze 2009, o 18:41

Re: Jak skutecznie zabic plemniki.

Post autor: PeReS »

dobrym srodkiem antykoncepcyjnym jest tez tanczenie nago przy pelni ksiezyca i polewanie sie krwia jednorozca poczawszy od glowy, najlepsze ze dziala niezaleznie od czasu po stosunku
Mozna tez smarowac pochwe papryczkami chilli (albo przyrodzenie partnera) przed stosunkiem - przyprawa zabija plemniki.
ktos195xD
Posty: 11
Rejestracja: 21 sty 2009, o 12:11

Re: Jak skutecznie zabic plemniki.

Post autor: ktos195xD »

Padre Morf pisze:
Sparz chłopaka wrzątkiem po każdym takim zdarzeniu.

ew. płukanie cewki moczowej stężonym HClem
. i napis na czole: JESTEM HARDCOREM
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości