studia....

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
kokosz
Posty: 1
Rejestracja: 15 lip 2010, o 11:20

Re: studia....

Post autor: kokosz »

A ja chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda na Uniwerku Białostockim na kierunku matematyka, matematyka finansowa. Jakie dyscypliny do wybory, jak ze zwolnieniami?
Darek_K
Posty: 62
Rejestracja: 14 maja 2010, o 15:57

Re: studia....

Post autor: Darek_K »

Jakie sporty są do wyboru na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu?
No wiecie jestem kompletną lewizną w niektórych.

Mnie interesuje coś takiego czy jest tam siłownia, tenis, taniec, gimnastyka korekcyjna, ewentualnie basen (mimo, że jestem hydrofobowy ). Największe zainteresowanie to jazda konna .
Awatar użytkownika
agape
Posty: 155
Rejestracja: 10 lip 2009, o 15:45

Re: studia....

Post autor: agape »

Darek_K, masz do wyboru:
basen (płatny),
siłownia,
tenis dla początkujących lub zaawansowanych (oba płatne),
jazda konna (płatna),
hala (czyli siatkówka, piłka nozna albo koszykowka - zalezy co zachce się prowadzącemu),
jazda na rowerkach stacjonarnych i aerobik (te są dla kobiet).

co do gimnastyki korekcyjnej to jest dla osób, które nie mogą ćwiczyć na wfie z powodów zdrowotnych i mają na to zaświadczenie lekarza.

a na co się dostałeś?
Darek_K
Posty: 62
Rejestracja: 14 maja 2010, o 15:57

Re: studia....

Post autor: Darek_K »

Na biotechnologie.
Ile trzeba zapłacic za jazdę konną, basen, tenis dla początkujących?
Czy jest też lekkoatletyka?
Awatar użytkownika
agape
Posty: 155
Rejestracja: 10 lip 2009, o 15:45

Re: studia....

Post autor: agape »

hmmm co do kosztów to nie wiem. poszperaj na www UP, znajdź dział WFowy i zadzwoń do nich - jeśli chcesz wiedzieć
proponuję Ci żebyś zapisał się na wf już pierwszego dnia najwcześniej jak to tylko możliwe (zapisy ruszają chyba o 9), bo im wcześniej tym większy wybór, im później tym mniej wolnych miejsc

nie wiem czy jest lekkoatletyka. z tego co pamiętam to nie, ale mogę się mylić. na pewno jest sekcja azs dotycząca biegania.

ogólnie to polecam aerobik Tobie raczej się nie przyda, ale możesz szepnąć o nim koleżankom
Darek_K
Posty: 62
Rejestracja: 14 maja 2010, o 15:57

Re: studia....

Post autor: Darek_K »

agape, Dzięki, co do aerobiku to szepnę mojej znajomej .
Junona
Posty: 4
Rejestracja: 27 sie 2010, o 13:36

Re: studia....

Post autor: Junona »

Hej, czy studiuje ktoś ochronę środowiska na WSPiRR w Falentach pod Warszawą? Możecie podzielić się opiniami? Jakie koszty, jaki poziom?
nocna_sowa
Posty: 2
Rejestracja: 28 sie 2010, o 09:25

Re: studia....

Post autor: nocna_sowa »

Słyszałam o tej szkole dużo pozytywów. Nie jest założona przez jakiegoś prywaciarza, tylko instytuty badawcze, przez co, przynajmniej w moich oczach już zyskuje dużo. A koszty w stosunku do poziomu nauczania są bardzo niskie. Co prawda nie wiem jak to jest na oś, ale na gospodarce przestrzennej - super I stypendia normalne są:)
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: studia....

Post autor: lith »

Weźcie sobie z tymi Falentami dajcie spokój, a nie zaśmiecacie wszystkie tematy i odpisujecie sami sobie. Na prawdę nikt nie chce tam iść, że tak natrętnie się reklamować musicie
Junona
Posty: 4
Rejestracja: 27 sie 2010, o 13:36

Re: studia....

Post autor: Junona »

Jakie jest czesne? Trzeba się dużo uczyć? A jak wykładowcy?
nocna_sowa
Posty: 2
Rejestracja: 28 sie 2010, o 09:25

Re: studia....

Post autor: nocna_sowa »

Czesne - 370zł/miesiąc. Porównując do poziomu jest to bardzo atrakcyjne. Nauka jak na każdych studiach. Jeżeli ktoś nie chce się uczyć, to niech lepiej w ogóle nie idzie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości